252,44 

Żelazko Tefal Ultragliss Plus FV6810

Żelazko Tefal FV6810 Ultragliss Plus ma moc 2800 Watt, a to oznacza że szybko się nagrzewa i stabilnie podtrzymuje wyznaczoną temperaturę stopy. Dzięki temu urządzenie może rozpocząć pracę w kilka chwil po podłączeniu do prądu – docenisz to gdy w pośpiechu będziesz potrzebować szybko coś wyprasować. Stały strumień pary 50 g/min i dodatkowe uderzenie pary 250 g/min umożliwiają płynne usuwanie zagnieceń nawet na grubych i opornych tkaninach,

Tefal FV6810 żelazko

Żelazko Tefal FV6810 jest proste i intuicyjne w obsłudze. Tradycyjne pokrętło pozwala Ci ustawić wybraną temperaturę stopy, dostosowaną do materiału, który zamierzasz wyprasować. Podobnie jest z ilością wyrzucanej pary – możesz ustawić intensywność strumienia lub całkowicie go wyłączyć, np przy prasowaniu delikatnych tkanin. Całkowite usunięcie zagnieceń umożliwi też spryskiwacz – nawilżając tkaninę szybciej rozprostujesz jej włókna. Unowocześniona i ulepszona powłoka stopy Durilium Airglide powoduje płynne prowadzenie FV6810 po materiałach. W porównaniu z wcześniejszymi modelami tej serii, czuć znaczną różnicę, oczywiście na plus FV6810. Śliska stopa przyjemnie sunie po prasowanych materiałach. Stopa jest też odporna na zarysowania, więc nie ryzykujesz uszkodzenia jej przez prasowanie powierzchni wokół metalowych guzików czy zamków błyskawicznych. Żelazko Tefal 6810 Ultragliss Plus jest solidnym sprzymierzeńcem podczas usuwania zagnieceń z Twoich ubrań, ale niestety nie posiada filtra antywapiennego. Aby zatem podtrzymać jego bezawaryjne działanie i długo cieszyć się z efektów pracy, warto stosować wodę destylowaną, bez cząsteczek wapiennych. Duży wlew na wodę XL ułatwi Ci uzupełnianie zapasów wody przerabianej na parę i zapobiegnie jej rozlewaniu.

Tefal FV6810 prasowanie

Tefal FV6810 posiada funkcję prasowania w pionie. Teraz możesz zadbać o dobry wygląd również ubrań, których nie da się ułożyć na desce – sukienek z plisami i falbankami czy garniturów. Blokada kapania zapobiegnie wypływaniu kropli wody przez otwory parowe podczas prasowania w niskiej temperaturze. Automatyczny wyłącznik, „strażak” z kolei odetnie dopływ prądu, gdy urządzenie pozostanie dłuższy czas w bezruchu.

Specyfikacja: Tefal FV6810 Ultragliss Plus

Marka:

Tefal

Moc:

2800 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

250 g/min

Pojemność zbiornika:

270 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040077160