299,00 

Żelazko Tefal Turbo Pro Anti-Calc FV5689

Prasuj szybko i wydajnie dzięki dużej mocy! Żelazko Tefal FV5689Turbo Pro Anti-Calc łączy w sobie dwa najważniejsze aspekty w urządzeniach do prasowania: wysoką moc 2800 Watt oraz solidną ilość pary – ciągły wyrzut wynosi aż 50 g/min, dodatkowy 240 g/min. Takie połączenie sprawi że para wniknie głęboko we włókna materiału i szybko usunie najtrudniejsze zagniecenia. Prasowanie staje się tym bardziej przyjemnością, gdy z pomocą przychodzi praktyczne urządzenie, z dopracowanymi w detalu funkcjami.

Tefal FV5689 para

Prasowanie staje się tym bardziej przyjemnością, gdy z pomocą przychodzi praktyczne urządzenie, z dopracowanymi w detalu funkcjami. Pożądaną temperaturę stopy ustawisz wygodnym suwakiem. Podobnie jest z ilością generowanej pary – zwinny przełącznik pozwoli na jej szybkie dopasowanie. Dodatkowy wyrzut pary uruchomisz natomiast przyciskiem schowanym pod rączką. Powłoka Durilium AirGlide z dużą ilość otworów parowych o różnych wielkościach ułatwia rozprowadzanie pary wodnej. Dzięki temu prasowanie jest jeszcze łatwiejsze i skuteczniejsze. Funkcja AutoClean dba o regularne czyszczenie stopy, aby ta pozostała czysta przez długi czas. Kolejna funkcja, AntiDrip, pilnuje aby z otworów wylatywała tylko para, a nie kropelki wody, nawet prasując na najniższym poziomie temperatury. Jeżeli masz w domu twardą wodę, musisz brać pod uwagę szkodliwość zawartych w niej osadów wapiennych. Osadzając się na częściach we wnętrzu urządzenia osłabiają jego działanie. Rozprawić się z nimi pomoże wyjmowalna szufladka Calc Collector, której gromadzi kamień. Gdy będzie pełna, łatwo ją wyjmiesz i opróżnisz zebrany osad. Czyste i zadbane urządzenie posłuży Ci przez długie lata, zachowując silny wyrzut pary i bezawaryjność.

Tefal FV5689 stopa

Kształt żelazka FV5689 jest opływowy i wygodnie trzyma się w ręce. Przewód elektryczny ma długość 2m, zapewnia więc sporą swobodę ruchów. Otwór wlewowy ma zwiększoną szerokość, dzięki czemu możesz wygodnie uzupełniać poziom wody, bez obaw o jej rozlanie. Nowoczesne i funkcjonalne urządzenie pomoże bez wysiłku utrzymać domową garderobę w perfekcyjnej formie.

Specyfikacja: Tefal FV5689 Turbo Pro Anti-Calc

Marka:

Tefal

Moc:

2800 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

240 g/min

Pojemność zbiornika:

220 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040075913