348,00 

Żelazko Tefal Turbo Pro Anti-Calc FV5655

Tefal FV5655 Turbo Pro Anti-Calc to solidne żelazko parowe o mocy nominalnej 2600 W. Urządzenie wytwarza 50g/min pary, a dzięki funkcji boost generuje wspomagający strumień w wysokości 220g/min, który głęboko wnika we włókna materiałów. W rezultacie łatwo wygładzisz nawet najgrubsze materiały i rozprasujesz najbardziej uporczywe zagniecenia. Czas potrzebny na rozprawienie się ze stosem prania zostanie znacznie skrócony.

Tefal FV5655 Turbo Pro Anti-Calc — kopia

Bogato wyposażone żelazko Tefal FV5655 Turbo Pro to świetne narzędzie do wygodnego usuwania zagnieceń. Wszystkie funkcje masz dostępne w zasięgu ręki, a raczej palców. Kciukiem ustawisz poziom pary, a palcem wskazującym uruchomisz jej dodatkowy wyrzut. Również kciukiem zainicjujesz wyrzut delikatnej mgiełki wody poprzez spryskiwacz. Z jego pomocą usuniesz nawet utrwalone zagniecenia powstałe na ubraniach, które przez długie miesiące leżały w szafie. Żelazko Tefal FV5655 ma duży pojemnik na wodę – 300ml, a to więcej niż jedna szklanka. Martwisz się kamieniem w czajniku i boisz się że to samo może spotkać Twoje żelazko? Bez stresu. Urządzenie zostało zaprojektowane z uwzględnieniem częstego problemu twardej wody. Unikalna szufladkę antywapienną wyłapuje szkodliwe osady które mogłyby osiąść na kluczowych podzespołach i budując grubą warstwę obniżać ich skuteczność działania. Szufladka AntiCalc zapewniającą długotrwałe efektywne działanie.

Tefal FV5655 Turbo Pro Anti-Calc stopa

Stopa Durilium AirGlide Autoclean zapewnia dobry poślizg po materiałach. Nie zahacza nawet dosyć szorstkich tkanin jak wełna i nie brudzi się mimo upływu czasu. Solidność wykonania gwarantuje trwałość i wytrzymałość przez długie lata. Znaczna ilość kanalików parowych daje świetne rozprowadzanie pary, przez czubek, bok i środek stopy. Blokada AntiDrip zapobiega nieprzewidzianym wyciekom gdyby woda nie zdążyła się zamienić w parę.

Specyfikacja: Tefal FV5655 Turbo Pro Anti-Calc

Marka:

Tefal

Moc:

2600 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

220 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040064351