279,99 

Żelazko Tefal FV4967 Ultragliss Anti-Scale

Marzysz o szybkim i produktywnym prasowaniu, bez wiecznych poprawek i przesuwaniu stopą miliony razy w tym samym miejscu? Żelazko Tefal Ultragliss Anti-Scale FV4967 stworzone z myślą o maksymalnym ułatwieniu prasowania. Model ten generuje od 50 g/min pary w trybie ciągłym, do 250 g/min w trybie dodatkowego wyrzutu, uruchamianego na żądanie. Moc sięga 2500 Watt, a więc wystarczająco aby zapewniać stabilną pracę. W modelu Tefal FV4967 wszystkie funkcjonalności masz dostępne pod ręką.

Tefal FV4967 prasowanie

Jest Ci ciężko uporać się z mocnymi, utrwalonymi zagnieceniami na ulubionej koszuli? Poza uderzeniem pary żelazko FV2836 oferuje również spryskiwacz – możesz go użyć do zwilżenia tkaniny delikatną mgiełką wody, by włókna łatwiej poddały się ciepłu i wygładzaniu. Klasyczne pokrętło pomoże Ci ustawić preferowaną temperaturę stopy. Możesz też jednym palcem ustawić intensywność pary lub ją całkowicie wyłączyć. Świetną funkcją jest także opcja prasowania w pionie. Powłoka stopy Durilium AirGlide to czołowy model od Tefal. Jest gładka, śliska i sprawia, że stopa z łatwością sunie po materiałach. Prowadzenie żelazka staje się proste i przyjemne, a Ty masz pewność, że prasowanie idzie gładko – i dosłownie i w przenośni. Dzięki swojemu unikalnemu kształtowi stopy z mocno wyostrzonym czubkiem pozwala dotrzeć i wyprasować nawet najtrudniej dostępne zagniecenia. Wydobycie pary jest optymalne dzięki rozmieszczeniu wielu otworów parowych po całej powierzchni stopy. Żelazko Tefal FV4967 rozwiąże też Twój problem z twardą wodą. Opatentowana szufladka Calc Collector filtruje wodę którą wlewasz do zbiornika. W rezultacie wychwytuje osady wapienne i je zatrzymuje, nie pozwalając przedostać się dalej do komory parowej, w której podgrzewana jest woda. Regularne wyciąganie szufladki i jej opróżnianie pomaga dbać o dobry stan urządzenia – bezawaryjność i skuteczne generowanie pary.

Tefal FV4967 Calc Colector

Zbiornik na wodę jest spory, bo zmieści jej aż 270ml. Francuski producent tworząc swoje żelazka parowe nie zapomina o kwestiach bezpieczeństwa. Z tego względu również model Tefal FV4967 posiada funkcję automatycznego odłączenia poboru prądu gdy nie bedzie używane przez dłuższy czas – zwaną potocznie strażakiem. Dla pozycji poziomej czas ten wynosi 30 sekund, a dla pionowej jest to 8 minut.

Specyfikacja: Tefal FV4967 UltraGliss Anti-Scale

Marka:

Tefal

Moc:

2800 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

250 g/min

Pojemność zbiornika:

270 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040075234