229,00 

Żelazko Tefal Express Steam FV2868

Żelazko Tefal FV2868 Express Steam do skutecznego działania wykorzystuje moc pary wodnej – wytwarza jej do 45 g/min w trybie ciągłym. Poza tym, do trudniejszych zagnieceń, możesz skorzystać z dodatkowego uderzenia pary do 210 g/min. Dzięki temu z dużą łatwością uporasz się z nawet bardzo wygniecionymi bluzkami, koszulami i spodniami. Urządzenie szybko osiąga temperaturę idealną do działania, a to za sprawą wysokiej mocy aż 2500 W.

Tefal FV2868 stopa

Model FV2868 to udana kombinacja funkcjonalności, jakości wykonania i niewygórowanej ceny. Posiada wszystko czego możemy oczekiwać od produktu do prasowania ze średniej półki. Jest lekkie i dobrze leży w dłoni. Model ten ma tradycyjne, obrotowe pokrętło do ustawiania wysokości temperatury stopy. Ma też wbudowaną regulację strumienia pary oraz spryskiwacz – przydatny podczas rozprasowywania najcięższych zagnieceń na tkaninach. Tefal FV2868 Express Steam wyposażone jest w ceramiczną stopę z powłoką nieprzywierającą. Zapewnia to gładki ślizg, a w efekcie też wygodniejsze i bardziej równomierne prasowanie różnego rodzaju tkanin. Stopa wyróżnia się znaczną trwałością i odpornością na zarysowania czy przypadkowe uszkodzenia mechaniczne. Zamki, guziki, emblematy nie są jej straszne. Model ten niestety nie posiada wbudowanego systemu do odkamieniania wody kranowej. Dlatego aby dbać o jego dobrą kondycję i bezawaryjne działanie, zleca się używać wody destylowanej. Pojemnik na wodę jest duży – zmieści jej aż 270 ml. Odpowiednio wyprofilowany otwór pozwala na szybkie napełnienie, a jego zwiększona szerokość pozwala uniknąć rozlewania wody.

Tefal FV2868 prasowanie zelazkiem

Tefal projektując FV2868 nie zapomniał o aspektach bezpieczeństwa, wyposażając je w funkcjonalność automatycznego wyłączenia, potocznie nazywaną strażakiem. Z kolej funkcja Anti Drip zapewnia ochronę ubrań przed plamami powstałymi w trakcie prasowania delikatnych materiałów w niskiej temperaturze. Atrakcyjny stosunek praktyczności do ceny zakupu sprawia, że model ten będzie dobrym wyborem dla większości kupujących.

Specyfikacja: Tefal FV2868 Express Steam

Marka:

Tefal

Moc:

2500 W

Para podstawowa:

45 g/min

Para dodatkowa:

210 g/min

Pojemność zbiornika:

220 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040082003