127,99 

Żelazko Tefal Express Steam FV2839

Spieszysz się do wyjścia, a Twoje ubrania nie są wyprasowane? Żelazko Tefal Express Steam FV2839 cechuje się dużą mocą 2400Watt, a więc szybko się nagrzeje i będzie gotowe do pracy w kilka chwil. Spory wyrzut pary usunie zagniecenia nawet z grubszych materiałów. Uderzenie pary w opcji ciągłej to 40 g/min. Prasując grubsze materiały masz do dyspozycji extra wyrzut pary w wysokości 185 g /min. Wspomaga to rozluźnienie włókien tkaniny i łatwe usuwanie.

Tefal FV2839 żelazko parowe

Model Tefal Express Steam FV2839 umożliwia prasowanie w pionie. Nie musisz więc rozkładać deski i zyskujesz kolejne chwile czy masz mało czasu. Opcja ta jest też szczególnie praktyczna gdy chcesz nadać schludny wygląd ubraniom, których nie da się rozprostować na desce – np marszczeniom, falbankom czy plisom.Temperaturę i poziom pary ustawisz manualnie według swoich preferencji i wymagań prasowanych tkanin. Urządzenie ma stopę Ceramic – jej ceramiczna powłoka umożliwia gładkie przesuwanie się po różnych materiałach. Stopa ślizga się gładko, nie powodując zmarszczeń i zagnieceń. Dotyczy to zarówno grubej bawełny, jak i cienkiej satyny. Jest wytrzymała i odporna na zarysowania. Blokada kapania dba aby prasując nawet w niskich temperaturach woda zawsze była zamieniana w parę i nie wydostawaniu się przez otwory parowe na ubrania, aby ich nie pobrudzić. Jeżeli masz w domu twardą wodę, warto używać dzbanka do jej filtracji, ponieważ osad wapienny może osiadać we wnętrzu urządzeń domowych. To samo dotyczy urządzeń do prasowania. Jeżeli jednak nie jest to dla Ciebie na rękę – bez obaw! Model FV2839 ma funkcję samoczyszczenia, obniżającą osadzanie się kamienia i zapobiegającą brudzeniu materiałów wapiennymi cząsteczkami.

Tefal FV2839 prasowanie

Przewód elektryczny w Tefal Express Steam FV2839 ma długość 2m, zapewnia więc dość dużą swobodę. W przedniej części urządzenia umieszczony jest otwór wlewowy o zwiększonej szerokości, dzięki czemu możliwe jest wygodne dolewanie wody do zbiornika bez jej rozlania. Opcja wyrzutu sporej ilości pary w pionie pozwala także na odświeżenie Twoich ubrań, bez konieczności ponownego prania.

Specyfikacja: Tefal FV2839 Express Steam

Marka:

Tefal

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

40 g/min

Para dodatkowa:

185 g/min

Pojemność zbiornika:

220 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040081945