129,99 

Żelazko Tefal Express Steam FV2836

Masz niewiele czasu, by przyszykować się do wyjścia? Ucieszysz się że żelazko Tefal FV2836 Express Steam ma moc 2400 W. Oznacza to, że niedługo po włączeniu nagrzane i gotowe do użycia. Nie tracisz więc czasu czekając na rozpoczęcie prasowania. Spore uderzenie pary – 35g/min lub 165g /min w dodatkowym wyrzucie wspomagają szybkie usuwanie zagnieceń na Twoich ubraniach. Teraz dbanie o dobrą formę Twojej garderoby będzie znacznie prostsze! Kabel ma długość aż 2m.

Tefal FV2836 żelazko parowe

Jest Ci ciężko uporać się z mocnymi, utrwalonymi zagnieceniami na ulubionej koszuli? Poza uderzeniem pary żelazko FV2836 oferuje również spryskiwacz – możesz go użyć do zwilżenia tkaniny delikatną mgiełką wody, by włókna łatwiej poddały się ciepłu i wygładzaniu. Klasyczne pokrętło pomoże Ci ustawić preferowaną temperaturę stopy. Możesz też jednym palcem ustawić intensywność pary lub ją całkowicie wyłączyć. Świetną funkcją jest także opcja prasowania w pionie. Ceramiczna stopa cieszy się sporą popularnością – taka też została zamontowana w żelazku Tefal FV2836 Express Steam. Daje ona dobry poślizg, a powierzchnia mająca kontakt z guzikami i zamkami jest twarda i odporna na zarysowania. Blokada kapania zapobiega wydostawaniu się kropelek wody przez otwory parowe prasując w niskich temperaturach, aby woda nie brudziła Twoich ubrań i nie utrudniała prasowania. Dobry stosunek użyteczności produktu do ceny zakupu sprawia, że model ten będzie optymalnym wyborem.

Tefal FV2836 prasowanie

Tefal FV2836 Express Steam ma wbudowaną funkcję antywapienną, która zapobiega osadzaniu się kamienia na wewnętrznych elementach urządzenia. W ten sposób zadbasz o jego bezawaryjność i długą żywotność. Zbiornik na wodę jest spory, a jego uzupełnianie nie musi być częste. Otwór wlewowy jest szeroki i zapobiega rozlewaniu wody. Nie potrzebujesz też dodatkowego pojemniczka ze zwężonym dziubkiem do przelewania wody.

Specyfikacja: Tefal FV2836 Express Steam

Marka:

Tefal

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

35 g/min

Para dodatkowa:

165 g/min

Pojemność zbiornika:

220 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040081921