199,99 

Parownica Tefal DT3041 Access Steam Pocket

Lubisz zadbany wygląd swoich ubrań i chcesz go zachować w każdych warunkach? Odkryj kompaktową, ręczną parownicę Tefal DT3041 Access Steam Pocket, która pomoże Ci perfekcyjnie zadbać o garderobę w dowolnym miejscu i w szybki sposób. Model ten ma 1300 Watt oraz nagrzewa się już w 15 sekund, więc od ręki użyjesz jej zawsze gdy tylko tego potrzebujesz. Tak krótki czas nagrzewania doskonale przyda się w przypadku poprawek odzieży na ostatnią chwilę.

TEFAL DT3041 Access Steam Pocket 3

Wygładzanie ubrań i nadawanie im puszystości staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki niewielkiej wadze i składanej głowicy parownicy Tefal T3041. Dzięki temu ręka się nie męczy i nie boli, nawet gdy wygładzasz duże ilości ubrań. Możesz też zaoszczędzić czas, przestrzeń i wysiłek potrzebne na rozłożenie deski do prasowania. Co więcej, kompaktowy kształt sprawia, że model ten sprawdzi się także w podróży.

TEFAL DT3041 Access Steam Pocket 2

Steamera użyjesz bezpiecznie bez względu na rodzaj materiału, nawet tych najdelikatniejszych, jak jedwab czy satyna, oraz tych najgrubszych jak wełna czy obicia kanap. Higienizujące właściwości gorącej pary o dużej intensywności umożliwiają usunięcie nieprzyjemnych zapachów z ubrań, a także wyeliminowanie z nich bakterii, wirusów, roztoczy, pyłków i alergenów. Dzięki temu parownicy możesz używać nie tylko do ubrań, ale też do mebli tapicerowanych w Twoim domu.

Specyfikacja: TEFAL DT3041 Access Steam Pocket

Marka:

Tefal

Moc:

1300 W

Para podstawowa:

20 g/min

Pojemność zbiornika:

120 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3121040087763