249,00 

Parownica Tefal Access Steam Pocket DT3050

Czy można mieć szybkie rezultaty prasowania zamknięte w kompaktowej formie? Tak, z parownicą Tefal DT3050 Access Steam Pocket jest to możliwe. Model ten zapewnia znaczną wygodę i skuteczność wygładzania ubrań, które która pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek! Steamer jest lekki i szybko się nagrzewa – ma moc 1300 Watt co przekłada się na gotowość już w 15 sekund, dzięki czemu możesz błyskawicznie rozpocząć pracę na co dzień w domu jak i w podróży.

tefal-access-steam-pocket-dt30503

Dzięki składanej głowicy urządzenie zabiera 2 razy mniej miejsca w szafce jak i walizce w porównaniu z poprzednimi modelami od Tefal. Dzięki temu jej przechowywanie i transport stają się łatwiejsze. Z urządzeniem tym możesz też zapomnieć o rozkładaniu ciężkich, topornych desek do prasowania, które również zajmują sporo miejsca. W zestawie masz też szczotkę, która zbiera paproszki z wygładzanych ubrań – masz opcję 2 w 1!

tefal-access-steam-pocket-dt30502

Czystość i higiena są dla Ciebie istotne? Naturalne właściwości gorącej pary przekładają się na możliwość odświeżania ubrań i usuwania nieprzyjemnych zapachy. Dzięki temu nie musisz co chwilę prać ubrań. Co więcej, para zapewnia dezynfekcję ubrań i szybkie pozbycie się z ich bakterii, wirusów i alergenów. To wygoda i pewność, że Twoja garderoba będzie nie tylko pięknie wyglądać, ale będzie bezpieczna dla skóry alergicznej.

Specyfikacja: Tefal Access Steam Pocket DT3050

Marka:

Tefal

Moc:

1300 W

Para podstawowa:

20 g/min

Pojemność zbiornika:

120 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3121040088142