179,99 

Parownica TCL HS02 (biały)

Szukasz skutecznego i eleganckiego steamera do ubrań? Parownica TCL HS02 (biały) jest niezastąpiona do szybkiego odświeżania odzieży i nadawania jej ugładzonego, schludnego wyglądu. Model ten jest ręczny i w zestawie ma dedykowany uchwyt, który możesz zamontować w szafie, by urządzenie było zawsze pod ręką. Moc to 1100 Watt, a stały wyrzut to 25g/min. Takie parametry pomogą rozprostować każde zagniecenie.

TCL HS02 prasowanie

Parownica TCL HS02 (biały) posiada podgrzewaną płytę oraz możliwość użycia w dwóch trybach – suchym, bez użycia pary, co będzie bardzo praktyczne dla ubrań z zamszu oraz parowym, czyli klasycznie, generując parę. Wygładzanie parowe z użyciem delikatnego ciepła jest jeszcze skuteczniejsze i przyspiesza prostowanie włokien. Co więcej, cała para po przeniknięciu przez włókna zostaje wyeliminowana, aby odzież była sucha i nadawała się do założenia od razu po zakończonej pracy.

TCL HS02 steamer do ubrań

Do steamera TCL HS02 (biały) przewidziany jest zestaw trzech praktycznych akcesoriów: pojemnik na wodę który ułatwia nalewanie wody do wbudowanego zbiorniczka; szczotka do ubrań z włosiem która podczas odświeżania tkanin może w tym samym czasie je oczyszczać poprzez zbieranie sierści i kłaczków z kanapy; oraz torebka bawełniana do przechowywania urządzenia i ochrony przed kurzem. Para zabija do 99,9% zarazków i usuwa z tkanin nieładne zapachy.

Parownica do ubrań TCL HS02 (biały) jest gotowa do pracy w 40 sekund. Dzięki temu nie tracisz cennego czasu na przygotowania. Urządzenie ma całkiem długi przewód (1.8 m) i łatwy dostęp do podręcznego przycisku On/Off. Wystarczy jedno kliknięcie, aby steamer zaczął podgrzewać płytkę i zamienić wodę w parę. Praktyczna jest także lampka kontrolna, informująca o gotowości do pracy oraz wbudowany zbiornik na wodę, do którego wlejesz jej aż 150 ml.

Specyfikacja: TCL HS02 (biały)

Marka:

TCL

Moc:

1100 W

Para podstawowa:

25 g/min

Pojemność zbiornika:

150 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

5907720775063