179,99 

Parownica TCL HS02 (biały)

Szukasz skutecznego i eleganckiego steamera do ubrań? Parownica TCL HS02 (biały) jest niezastąpiona do szybkiego odświeżania odzieży i nadawania jej ugładzonego, schludnego wyglądu. Model ten jest ręczny i w zestawie ma dedykowany uchwyt, który możesz zamontować w szafie, by urządzenie było zawsze pod ręką. Moc to 1100 Watt, a stały wyrzut to 25g/min. Takie parametry pomogą rozprostować każde zagniecenie.

TCL HS02 prasowanie

Parownica TCL HS02 (biały) posiada podgrzewaną płytę oraz możliwość użycia w dwóch trybach – suchym, bez użycia pary, co będzie bardzo praktyczne dla ubrań z zamszu oraz parowym, czyli klasycznie, generując parę. Wygładzanie parowe z użyciem delikatnego ciepła jest jeszcze skuteczniejsze i przyspiesza prostowanie włokien. Co więcej, cała para po przeniknięciu przez włókna zostaje wyeliminowana, aby odzież była sucha i nadawała się do założenia od razu po zakończonej pracy. Parownica do ubrań TCL HS02 (biały) jest gotowa do pracy w 40 sekund. Dzięki temu nie tracisz cennego czasu na przygotowania. Urządzenie ma całkiem długi przewód (1.8 m) i łatwy dostęp do podręcznego przycisku On/Off. Wystarczy jedno kliknięcie, aby steamer zaczął podgrzewać płytkę i zamienić wodę w parę. Praktyczna jest także lampka kontrolna, informująca o gotowości do pracy oraz wbudowany zbiornik na wodę, do którego wlejesz jej aż 150 ml.

TCL HS02 steamer do ubrań

Do steamera TCL HS02 (biały) przewidziany jest zestaw trzech praktycznych akcesoriów: pojemnik na wodę który ułatwia nalewanie wody do wbudowanego zbiorniczka; szczotka do ubrań z włosiem która podczas odświeżania tkanin może w tym samym czasie je oczyszczać poprzez zbieranie sierści i kłaczków z kanapy; oraz torebka bawełniana do przechowywania urządzenia i ochrony przed kurzem. Para zabija do 99,9% zarazków i usuwa z tkanin nieładne zapachy.

Specyfikacja: TCL HS02 (biały)

Marka:

TCL

Moc:

1100 W

Para podstawowa:

25 g/min

Pojemność zbiornika:

150 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

5907720775063