299,00 

Parownica SteamOne ST200GW

Parownica do ubrań SteamOne ST200GW została zaprojektowana przez francuskiego producenta kładąc nacisk na prostotę i wygodę użytkowania, bez zbędnych komplikacji. Urządzenie ma wysoką maksymalną moc 1500 W, co zapewnia szybkie nagrzewanie i wydajne generowanie dużych ilości pary. Maksymalna jej intensywność wynosi aż 25 g/min, co sprawia ze urządzenie bardzo szybko przyniesie oczekiwane efekty na każdego rodzaju tkaninie.

SteamOne ST200GW steamer

Płytka parowa jest wykonana ze stali nierdzewnej. Ma ona 7 dysz, przez które wydobywa się para. Centralny z nich jest największy, aby można było łatwo wycelować nim na największe fałdy i zagniecenia. Płytka jest wytrzymała i zachowa dobry stan na lata, nawet pomimo wielokrotnego kontaktu z woda i parą. Płytka jest posiada marszczenia, przez co emituje ciepło, ale jej kontakt z tkaniną jej zminimalizowany, przez co nie powoduje wyświecania włókien. Kompaktowe, niewielkie wymiary i łatwość użycia sprawią, że docenisz parownicę SteamOne sT200GW zwłaszcza gdy będziesz w pośpiechu, a będziesz potrzebowała też szybko poprawić wygląd swoich ubrań. Docenisz ją także pakując się na wakacje jak i wyjazd służbowy, na którym warunki do prasowania są utrudnione, a Twój reprezentacyjny strój powinien wyglądać profesjonalnie. Mała rzecz, a zdecydowanie uratuje sytuację!

SteamOne ST200GW steamer do ubrań

Steamer SteamOne ST200GW ma niewielkie zbiornik na wodę – pomieści on jej 150ml. Wystarczy to zdecydowanie na szybkie odświeżenie codziennych ubrań tuż przed wyjściem do pracy, ale też nie przeciąży i nie nadwyręży Twojej dłoni. Nawet z całkowicie uzupełnionym zbiornikiem urządzenie jest niezwykle lekkie jego ciężar nie przekracza 1kg. Codzienne prasowanie przestanie się kojarzyć z ciężarem i wysiłkiem!

Specyfikacja: SteamOne ST200GW

Marka:

SteamOne

Moc:

1500 W

Para podstawowa:

25 g/min

Pojemność zbiornika:

150 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3707346025182