999,00 

Parownica SteamOne PRO1900

Parownica SteamOne PRO 1900 jest niezastąpiona podczas szybkiego odświeżania tkanin i nadawania im zadbanego wyglądu tuż przed wyjściem z mieszkania. Model ten jest stojący i ma dedykowany uchwyt na wieszak, a więc nie musisz szukać miejsca na rozpoczęcie prasowania. Moc to 1900 Watt, a więc będzie gotowa do pracy tuż po uruchomieniu. Moc ta wystarczy, aby skutecznie zamieniać wodę w parę. Stały wyrzut to 40g/min, a więc więcej niż nie jedno klasyczne żelazko parowe.

SteamOne PRO1900 — kopia

Płytka parowa ma 7 otworów, przez które parę możesz ukierunkować na wybraną część ubrania. Możesz w każdym momencie kontrolować efekty i decydować gdzie włókna potrzebują większego zwilżenia aby się rozprostowały. Płytka wykonana jest ze stali nierdzewnej, a więc zachowa dobry stan i właściwości na lata, nawet mimo częstego i intensywnego kontaktu z woda i parą. Płytka nie powoduje też wyświecania materiału. W razie wątpliwości, nie musisz przyciskać jej bezpośrednio do tkaniny, tylko otrzymywać w kilku milimetrowej odległości od ubrania. Steamer SteamOne PRO 1900 jest rozkładany. Wysokość podpórki na głowicę lub wieszak możesz regulować odpowiednio do swojego wzrostu lub długości ubrania, które zamierzasz odświeżyć. Wygodny chwytak pozwala na bezpieczne mocowanie głowicy, aby nie wypadała pomiędzy sesjami prasowania. Gdy chcesz rozpocząć prasowanie, szybko ją odłączysz i zaczniesz korzystać z korzystnych cech pary. Dzięki długiemu przewodowi parowemu, wygodnie zadbasz o dobry stan nie tylko ubrań, ale wielu przedmiotów w swoim domu. Firanki możesz wygładzać gdy już będą powieszone na karniszu. Rolety i plisy zyskają nieskazitelny wygląd na całej swojej powierzchni. Pluszowe zabawki Twojego dziecka nie będą już dłużej siedliskiem wirusów i roztoczy. Podobnie tapicerowane meble – będą czyste i świeże, nawet jeżeli wcześniej siedział na nich jakiś piesek gubiący sierść.

SteamOne PRO1900 — kopia (2)

Parownica SteamOne PRO1900 jest wygodna w użyciu. Dzięki czterem obrotowym kółkom możesz ją łatwo przesunąć w każde miejsce, bez obaw o zarysowanie podłogi. Zbiornik na wodę zmieści jej aż 1,8l, a to znaczna ilość nawet na długą sesję prasowania ubrań lub odświeżania mebli tapicerowanych w domu. Ergonomiczny uchwyt pomoże wyciągnąć pojemnik i go napełnić. Przełączniki umożliwiają regulowanie wypuszczanej ilości pary.

Specyfikacja: SteamOne PRO1900

Marka:

SteamOne

Moc:

1900 W

Para podstawowa:

40 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3707346025250