268,99 

Żelazko SteamCraft Plus Szary

Żelazko SteamCraft Plus Szary cechuje się mocą 2600W, przez co nagrzewa się bardzo szybko i w mgnieniu oka jest gotowe do pracy. Poziom pary to 17 g pary na minutę w trybie podstawowym, dodatkowym – 75 g/min. Pojemnik na wodę jest bardzo duży – 300 ml. Dzięki takiej ilości wody wystarczy do generowania pary jak i do użycia spryskiwacza i silniejszego zwilżania tkanin. Pionowy wyrzut pary umożliwia wygładzanie też ubrań o niestandardowym kroju i innych tkanin w domu, jak np zasłony i firany.

SINGER-SteamCraft-Plus-Szary zelazko parowe

Żelazko Singer SteamCraft Plus Szare ma specjalistycznie wyprofilowaną końcówkę stopy OnPoint, zaprojektowaną przez krawców. Czubek ten pozwala na łatwe rozprasowywanie szwów oraz prasowanie obszarów wokół guzików, mankietów i plis w celu uzyskania idealnego wykończenia i nadania całościowego perfekcyjnego wyglądu ubrania.

SINGER-SteamCraft-Plus-Szary zelazko

System antywapienny i funkcja samoczyszczenia zapobiegają osadzaniu się osadów wapiennych w komorze parowej jak i kanalikach parowych. Ich czystość i przepustowość pozytywnie wpływają na wydłużenie wysokiej skuteczności i żywotności urządzenia. Model ten jest niewielki, a przez to łatwy w przechowywaniu. Cechuje się również najwyższą jakością wykonania.

Specyfikacja: Singer SteamCraft Plus Szary

Marka:

Singer

Moc:

2600 W

Para podstawowa:

17 g/min

Para dodatkowa:

75 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

7393033106164