268,99 

Żelazko Singer SteamCraft Plus Biało szary

Szukasz urządzenia do prasowania polecanego przez profesjonalistów? Żelazko Singer SteamCraft Plus w kolorze biało – szarym to model który możesz spotkać w pracowniach krawieckich. Wyróżniający design uwzględnia potrzeby i preferencje osób często prasujących tkaniny różnych struktur i kształtów – ostry, wyprofilowany czubek pozwala dotrzeć nawet w wąskie przestrzenie. Wyrzut pary jest niewielki – to zaledwie 17 lub 72 g/min, ale aby solidnie zwilżyć i rozprostować włókna, możesz użyć spryskiwacza.

SINGER-SteamCraft-Plus-Bialo-szary zelazko parowe

Omawiany model wyposażony jest w to, co najważniejsze: duży zbiornik na wodę – 300 ml oraz pionowy wyrzut pary, aby prasować w każdych warunkach. Urządzenie ma moc 2600 W. Nagrzewa się szybko, przez co błyskawicznie jest gotowe do pracy.

SINGER-SteamCraft-Plus-Bialo-szary zelazko

System antywapienny zapobiega osadzaniu się kamienia w komorze która podgrzewa wodę i zamienia ją na parę oraz w kanalikach parowych. Wpływa znacząco to na zwiększenie żywotności urządzenia oraz Twoje zadowolenie z prasowania, ponieważ nie ma niechcianych wycieków i żółtych plam na tkaninach . Żelazko Singer SteamCraft plus ma także funkcję samooczyszczenia, która dodatkowo zapewnia drożność i czystość wewnętrznych elementów.

Specyfikacja: Singer SteamCraft Plus Biało-szary

Marka:

Singer

Moc:

2600 W

Para podstawowa:

17 g/min

Para dodatkowa:

72 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

7393033106157