258,99 

Żelazko Singer SteamCraft Miętowo-Szare

Żelazko Singer SteamCraft Miętowo-Szare to szczypta profesjonalnego prasowania w Twoim domu. Model ten został stworzony przez krawców, tak aby perfekcyjnie wykańczać nawet trudne przestrzenie i elementy, jak np. szwy i zaszewki. Moc maksymalna to 2600Watt, a więc bardzo solidny poziom. Wyrzut pary w trybie bazowym to 17 g/min. Nie za dużo, ale w razie potrzeby masz też do dyspozycji dodatkowy wyrzut o sile 72 g/min oraz bardzo praktyczny spryskiwacz.

SINGER-Steamcraft-Mietowo-szary zelazko parowe

Unikatowa, plaska końcówka stopy OnPoint pozwoli Ci dotrzeć wszędzie i w każde zagięcie ubrania, nawet pod guziki, by nadać idealny wygląd Twoim ubraniom niezależnie od ich kroju. Nie pozwól, aby naszywane emblematy obniżyły świetne wrażenie, jakie wywołuje Twoja kreacja. Diabeł tkwi w szczegółach, dlatego idealnie gładka tkanina sprawia, że wyglądasz z klasą.

SINGER-Steamcraft-Mietowo-szary zelazko

Kamień, wyrzuty osadów przez kanaliki parowe, ciemne smugi na ubraniach i przypalenia materiałów ? Z żelazkiem Singer SteamCraft całkowicie o nich zapomnisz. Wbudowany system antywapienny i automatyczne czyszczenie stopy zadbają czystość wody i brak osiadania osadów we wnętrzu urządzenia, by na Twoich ubraniach nie wylądowały się żadne zanieczyszczenia. Teksturowany uchwyt, analogowy dobór ustawień i kabel długi na 3 metry podnoszą komfort użycia.

Specyfikacja: Singer SteamCraft Miętowo-Szary

Marka:

Singer

Moc:

2600 W

Para podstawowa:

17 g/min

Para dodatkowa:

72 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

7393033106140