59,00 

Żelazko Severin BA 3261

Prasujesz rzadko i nie chcesz wydawać fortuny na żelazko, ale masz jednocześnie oczekiwanie, aby było ono skuteczne? Tak, to da się pogodzić. Żelazko Severin BA3261 posiada wszystkie funkcje, których możesz wymagać od sprzętu prasującego, a do tego wykazuje się niewielką ceną. Jego moc maksymalna to 2400 Watt. Wyrzut pary ma dwa poziomy intensywności: pierwszy, ciągły, to wartość na poziomie 30 g/min. Kolejny, dodatkowy dedykowany do mocniejszych i bardziej zastanych zagnieceń, to poziom prawie 3x wyższy, bo aż 85 g/min.

Severin BA3261 żelazko — kopia

Żelazko Severin BA 3261 jest niezwykle lekkie i łatwe w obsłudze. Termostat wyregulujesz za pomocą klasycznego pokrętła z zaznaczoną docelową skalą ciepła. Możesz także regulować intensywność pary dzięki wbudowanemu suwakowi, a gdy wybierzesz pożądany poziom, wystarczy jedno kliknięcie kciukiem, aby uruchomić jej wyrzut. Do dyspozycji masz też klasyczny spryskiwacz, który wzmocni działanie pary i który przyda się w sytuacjach awaryjnych, na największe zagniecenia i fałdy. Pojemnik jest średniej wielkości – zmieści 190 ml wody, czyli tyle co niecała szklanka. Może to wymagać częstszego dolewania wody, ale ma to też swoje plusy – całe urządzenie jest lżejsze, a dłoń nie odczuwa bólu tak szybko. Co więcej, zbiornik jest wyjmowany, a więc nie ma potrzeby przenoszenia całego żelazka pod kran. Funkcja autoczyszczenia pomaga podtrzymać czystość komory parowej i usunąć z niej zebrane osady wapienne, by nie brudzić prasowanych tkanin.

Severin BA3261 pojemnik

Stopa stworzona jest ze stali nierdzewnej. Jest niezwykle gładka i umożliwia dobry ślizg po wszelkiego rodzaju tkaninach. Otwory parowe posiadają różną wielkość, aby skuteczniej wygładzać włóka – są równomiernie rozłożone po bokach, aby szybko zwilżać większe powierzchnie oraz są strategicznie umieszczone w czubku stopy, aby dotrzeć też do mniejszych powierzchni i je wygładzić.

Specyfikacja: Severin BA 3261

Marka:

Severin

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

30 g/min

Para dodatkowa:

85 g/min

Pojemność zbiornika:

190 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

4008146035654