242,95 

Żelazko Sencor SSI9400BK

W pierwszym odruchu zakup nowego urządzenia do prasowania nie wydaje się być skomplikowany. Zagłębiając się jednak w tą kwestię okazuje się, że jeden produkt drugiemu nie równy. Cyfrowe żelazko Sencor SSI9694BK łatwo wyróżnia się na tle konkurentów i jest godne rozważenia zakupu. Główną cechą jest pobór mocy 3100 W, co gwarantuje szybkie nagrzewanie. Strumień pary to 50g/min w opcji bazowej i aż 200g/min w opcji dodatkowego wyrzutu.

Sencor SSI 9400BK para

Żelazko Sencor SSI9400BK ma elektroniczną regulację temperatury, co przekłada się na łatwe dobranie odpowiedniego poziomu ciepła stopki. Wygodne przyciski w panelu pozwolą szybko i intuicyjnie zwiększyć lub zmniejszyć poziom pary. Regulowany, płynny strumień pary umożliwia precyzyjne wyprasowanie każdej tkaniny – od satynowej koszulki po lniane obrusy. Nowoczesny wyświetlacz poinformuje cię o aktualnych ustawieniach i umożliwi ich zmianę. Sencor SSI9400BK ma obrotowe mocowanie kabla do urządzenia, przez co zapobiega plątaniu się i skręcaniu. Przewód zasilający ma 3 metry, co gwarantuje wygodne i swobodne prasowanie nawet długich sukni i firan. Warto zaznaczyć, że waży zaledwie 1,3kg. Przez to zapewniony jest odpowiedni docisk stopy i szybsze rozprostowywanie zagnieceń, ale z drugiej strony dłoń nie boli nawet po długiej sesji prasowania.

Sencor SSI 9400BK wlew

Stopka żelazka Sencor SSI9400BK jest anodonowa i posiada 400 otworów do wyrzutu pary, aby solidnie zwilżać włókna tkanin i nadać im gładki wygląd. Model ten posiada też spory pojemnik na wodę – aż 350 ml. Jeżeli masz w kranie wodę twardą, która szkodzi urządzeniom elektrycznym, to w tym przypadku nie musisz się martwić. Technologia Anti-Calc chroni urządzenie przed osadami wapiennymi z wody, a wbudowana funkcja samooczyszczania Self-cleaning usuwa złogi mineralne z kanalików parowych.

Specyfikacja: Sencor SSI 9400BK

Marka:

Sencor

Moc:

3100 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

220 g/min

Pojemność zbiornika:

350 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8590669251056