97,91 

Żelazko Sencor SSI 7710BL

Żelazko Sencor SSI77110BL charakteryzuje się optymalną mocą urządzenia na poziomie 2400W. To w zupełności wystarczy, by poradzić sobie z większością zagnieceń na materiale. Standardowy ciągły strumień pary generowany jest przez wbudowaną w urządzeniu wytwornicę parową i osiąga poziom 25g/min. Dodatkowy wyrzut pulsacyjny pary jest na poziomie 120g/min. Możesz z niego z powodzeniem korzystać przy grubszych tkaninach, jak i mocniejszych zagnieceniach.

Sencor SSI 7710BL prasowanie

Producent pomyślał o udogodnieniach, dzięki którym sprzęt nadaje się również do zadań specjalnych, jak na przykład prasowanie w pionie. To opcja przydatna zwłaszcza przy prasowaniu firan, obrusów czy płaszczy, ale zda egzamin również przy odświeżaniu kreacji przed wielkim wyjściem. Żelazko Sencor SSI7010BL posiada także manualną regulację temperatury, by zapewniać kontrolę nad generowanym ciepłem i bezpieczne prasowanie nawet tych bardzo delikatnych tkanin, jak jedwab czy kaszmir. Żelazko Sencor SSI77110BL posiada wbudowany 300 mililitrowy pojemnik na wodę, który możesz łatwo i bezpiecznie uzupełnić. Producent zadbał także o przezroczystą powłokę zbiornika, dzięki czemu na bieżąco możesz kontrolować poziom wody. Na uwagę zasługuje funkcja samoczyszczenia, która eliminuje ryzyko osadzania się kamienia w otworach stopy. Od teraz nie musisz się martwić zaleganiem kamienia. Czym jeszcze wyróżnia się model SSI7710BL? Ten lekki i prosty w użytkowaniu sprzęt zostało wyposażone w szereg przydatnych funkcji, jak np. lampkę sygnalizującą gotowość do pracy czy opcję strażaka, która przy dłuższej bezczynności, odłącza urządzenie od prądu. To wszystko sprawia, że prasujesz szybciej, bezpieczniej i skuteczniej.

Sencor SSI 7710BL zbiornik

Wysokiej jakości ceramiczna stopa Steam Boost świetnie z Tobą współpracuje, nawet na tych trudniejszych tkaninach. Zapewnia idealny poślizg, jest odporna na uszkodzenia, a do tego wyposażona jest w system wielu otworów parowych, które gwarantują równomierne rozłożenie pary na materiale. Kolejną zaletą tej stopy jest spiczasty czubek, z którym łatwo wyprasujesz kołnierze, mankiety, czy inne trudno dostępne miejsca.

Specyfikacja: Sencor SSI 7710BL

Marka:

Sencor

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

25 g/min

Para dodatkowa:

120 g/min

Pojemność zbiornika:

200 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8590669213283