79,90 

Żelazko Sencor SSI2800BL

Żelazko parowe Sencor SSI 2800BL to bardzo udany kompromis między niskim budżetem a wysoką funkcjonalnością. Sprzęt ten oferuje moc na poziomie 2000 Watt. Stały wyrzut pary to 15g/min, a dodatkowy pulsacyjny wyrzut pary to poziomi 80g/min, dzięki czemu możesz wzmacniać efekt zarówno przy standardowych, jak i grubszych lub bardziej zagniecionych tkaninach. Takie parametry zapewniają dobre osiągi w ramach bardzo korzystnej ceny.

Sencor SSI 2800BL ustawienia

Żelazko Sencor 2800BL umożliwia także prasowanie w pionie – firanek, obrusów, jak i pozwoli odświeżyć wyjęty z szafy płaszcz oraz garnitur. Nie musisz wyciągać deski do prasowania, a urządzenie sprawdzi się w sytuacjach awaryjnych, np. kiedy potrzebujesz szybko wygładzić obrus przed przyjściem gości. W stworzeniu optymalnych parametrów prasowania do różnych tkanin przyda się spryskiwacz oraz manualna regulacja strumienia pary. Model Sencor SSI 2800BL wyposażony jest w pojemnik na wodę o wielkości 220 ml. Zaletą jest również skuteczny system antywapienny, który chroni urządzenie przed nadmiernym osadzeniem się kamienia, co zapewnia bezawaryjne działanie sprzętu na bardzo długi czas. Model ten posiada też przydatną funkcję samooczyszczania, która pozwala utrzymać stopę w nienagannej czystości i jednocześnie eliminuje brudzenie tkanin podczas prasowania. Żelazko Sencor SSI2800BL odznacza się niską wagą i ergonomicznym kształtem, dzięki czemu zapewnia przyjemną pracę nawet przez długi czas. Komfort podnosi także opcja Drip – Stop, skutecznie blokująca kapanie wody podczas prasowania czy kontrolka świetlna, sygnalizująca uzyskanie pożądanej temperatury. Na plus zapisuje się także obrotowy kabel, który pozwala dowolnie manewrować urządzeniem bez ryzyka skręcania czy splątania się przewodu.

Sencor SSI 2800BL prasowanie

Dobrą jakość prasowania zapewnia również ergonomiczna i wytrzymała stopa ceramiczna, która jest tak odpowiednio wyprofilowana, by poradziła sobie również z trudniej dostępnymi miejscami. Dzięki temu prasowanie mankietów, kołnierzyków nie będzie nastręczało żadnych trudności. Funkcjonalność podnosi również przemyślane rozmieszczenie otworów parowych, które równomiernie rozprzestrzeniają parę, zapewniając idealne i szybsze prasowanie.

Specyfikacja: Sencor SSI 2800BL

Marka:

Sencor

Moc:

2200 W

Para podstawowa:

15 g/min

Para dodatkowa:

80 g/min

Pojemność zbiornika:

220 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8590669309788