58,71 

Żelazko Sencor SSI 2028YL

Szukasz prostego, taniego żelazka? Koniecznie sprawdź ten model. Żelazko Sencor SSI 2028YL. Wyrzut pary to przedział 0-20 g/min. Prasując grubsze materiały możesz go zwiększyć do 70g/min. Nie są to znaczne ilości pary, ale z każdą bawełniana koszulką i jedwabną bluzką poradzi sobie znakomicie. Moc prezentowanego modelu to 1600 Watt. Nagrzewa się nieco dłużej niż średnia, ale za to masz spore oszczędności na prądzie.

Sencor SSI 2028YL żelazko parowe

Żelazko Sencor SSI 2028YL mimo niskiej ceny ma w sobie sporo przydatnych funkcji, znacznie ułatwiających prasowanie. Pierwsza z nich to wbudowany spryskiwacz gdy poziom pary nie będzie wystarczający. Delikatne zwilżenie pomoże wygładzić grubsze i trudne tkaniny. Kolejna zaleta to możliwość użycia w pionie. Przez to wygładzisz i odświeżysz tkaniny bez konieczności prania, nadasz puszystości koronkom i falbankom. Stopa jest aluminiowa i na dobry ślizg. Nie powoduje zahaczeń ani przypadkowego marszczenia tkanin. Mimo kontaktu z wodą pozostaje nierdzewna. Otwory parowe po jej bokach gwarantują skuteczną dystrybucję pary w miarę jak będziesz przesuwać stopę po tkaninach. Model ten niestety nie posiada blokady kapania, więc prasując w niższych temperaturach, przeważnie delikatnych i cienkich tkanin, lepiej wyłączyć opcję pary. Ciepła stopa i tak wygładzi włókna. Pojemność zbiornika na wodę to 200ml. Nie za dużo ale też nie za mało. Nadal możesz prasować bez częstego biegania pod kran aby uzupełnić wodę. Żelazko Sencor SSI2028YL ma wbudowaną opcję oczyszczania przewodów parowych. Wszystkie drobinki które mogły osiąść na wewnętrznych elementach są wydmuchiwane na zewnątrz dzięki silnemu wyrzutowi pary. Dzięki temu skuteczność urządzenia jest taka jak pierwszego dnia po zakupie, trwałość znacząco wzrasta a Ty zyskujesz spokój.

Sencor SSI 2028YL stopa

Prezentowany sprzęt ma wygodną, ergonomiczną rączkę, która nie wysuwa się z dłoni. Długość przewodu to prawie 2 metry, co jest standardową wartością. Zastanawiasz się, które urządzenie będzie niedrogie i jednocześnie bezawaryjne? Prezentowane żelazko Sencor SSI 2028YL powinno spełnić Twoje wymagania.

Specyfikacja: Sencor SSI 2028YL

Marka:

Sencor

Moc:

3200 W

Para podstawowa:

20 g/min

Para dodatkowa:

70 g/min

Pojemność zbiornika:

200 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8590669092956