399,90 

Generator pary Sencor SSI0710VT

Generator pary Sencor SSI0710VT to proste, bazowe urządzenie, które także ma w sobie spory potencjał i może zapewnić Ci rezultaty prasowania jakich pragniesz. Moc to 2500 Watt, a więc sporo. Wcale nie odstaje za mocno od urządzeń z najwyższej półki. Wyrzut pary to 100g lub 370g na minutę w trybie turbo – i tutaj tak samo, wciąż więcej niż tradycyjne żelazko parowe. Ciśnienie sięga 3 barów – ta wartość jest niższa niż średnia w generatorach, ale prasując cienkie koszulki lub bluzki wciąż uzyskasz świetne efekty.

Senor SSI 0710VT stacja pary

Możliwość prasowania w pionie pozwoli zadbać o ładny, zadbany wygląd sukienek i garsonek powieszonych na wieszakach, bez nadawania im dodatkowych kantów. Możesz szybko osiągnąć efekt prasowania jak w pralni chemicznej przez przemysłowy steamer. Sencor SSI0710VT pozwala na ręczne ustawienie temperatury adekwatnie do prasowanego materiału. Intuicyjny panel sterujący umieszczony w stacji bazowej pomoże ustawić pozostałe parametry. Stopa generatora pary Sencor SSI0710VT jest pokryta warstwą ceramiczną. Daje jej to płynność podczas sunięcia po tkaninie. Funkcja blokady kapania zapobiega wydostawaniu się wody z otworów stopy, przez co nie musisz martwić się o zbytnie zawilgocenie prasowanych ubrań i ich przypalenie po przez nadmierną temperaturę stopy. Otwory na parę umożliwiają jej wtłaczanie gdy tylko stopa dotknie materiału. Pojemnik na wodę pomieści jej aż 2 litry. Jest przezroczysty, a więc w każdym momencie jednym rzutem oka sprawdzisz poziom wody. Gdy jej zabraknie, możesz odłączyć zbiornik od stacji bazowej i uzupełnić pod kranem. Szeroki, wygodny otwór wlewowy niweluje ryzyko rozlania wody.

Senor SSI 0710VT odkamienianie

Każde urządzenie gotujące wodę jest narażone na osadzanie się kamienia. Tworząc grube warstwy, obniża on działanie bojlera. W ostateczności może on uszkodzić urządzenie. Model Sencor SSI0710VT posiada system antywapienny, który zapobiega osadzaniu się kamienia. Stacja parowa Sencor SSI0710VT jest gotowa do pracy już po 1 minucie od włączenia. Kontrolka świetlna zasygnalizuje gotowość do prasowania. Praktyczny uchwyt do przenoszenia dodatkowo podnosi komfort prasowania. Funkcja strażaka dba o bezpieczeństwo przeciwpożarowe gdy zapomnisz wyłączyć wtyczkę z gniazdka, a oddalisz się od żelazka, gdy np. ktoś niespodziewanie zadzwoni.

Specyfikacja: Sencor SSI 0710VT

Marka:

Sencor

Moc:

2500 W

Ciśnienie:

3.5 bar

Para podstawowa:

100 g/min

Para dodatkowa:

370 g/min

Pojemność zbiornika:

2 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8590669253203