54,21 

Żelazko SATURN ST-CC7113

Nie lubisz prasować, a żelazka używasz sporadycznie i tylko w sytuacjach gdy jest to konieczne? Poznaj model Saturn ST-CC7113, który jest tani, więc nie stracisz milionów monet na jego zakup, ale jednoczenie skuteczny. Świetnie poradzi sobie z rozprostowaniem cienkich koszulek i letnich sukienek. Wyrzut pary to 15g/min w opcji ciągłej oraz 45g/min jako boost na trudne zagniecenia lub grubsze materiały, które potrzebują nieco więcej pary by zwilżyć je na wskroś.

SATURN ST-CC7113_2

Obrotowe pokrętło termostatu umożliwia szybkie i dokładne nastawienie preferowanej temperatury stopy żelazka Saturn ST-CC7113. Stopka jest ceramiczna – czyli wytrzymała i płynnie sunąca po tkaninach. Przy jej krawędziach umieszczone są w szeregu otwory wyrzucające parę. Takie rozmieszczenie pozwala na zwilżenie każdego skrawka prasowanej tkaniny, bez częstego przesuwania stopą po ubraniu.

SATURN ST-CC7113_3

Zbiornik na wodę ma 80ml pojemności, to tyle co niecała szklanka. Niezbyt wiele, ale przecież nie zamierzasz prasować sporych ilości ubrań, prawda? Co więcej, dzięki niewielkiej pojemności całe urządzenie jest znacznie lżejsze. Blokada kapania daje Ci pewność, że nawet gdy temperatura stopy będzie niska, to nie wyciekną z niej zagubione kropelki wody. Przewód elektryczny ma całe 2 metry długości.

Specyfikacja: SATURN ST-CC7113

Marka:

Saturn

Moc:

1600 W

Para podstawowa:

45 g/min

Para dodatkowa:

15 g/min

Pojemność zbiornika:

80 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8595150346709