225,00 

Żelazko Russell Hobbs 26340-56

Stworzone dla bezstresowego prasowania. Żelazko Russell Hobbs 26340-56 to więcej niż zwykłe urządzenie do prasowania – dzięki połączeniu dobrej wydajności i komfortu użytkowania stanie się Twoim niezastąpionym pomocnikiem ułatwiających codzienne domowe obowiązki. dzięki wielozadaniowej parze wodnej. Moc to 2400 Watt. Z pary możesz korzystać na 2 sposoby: ciągły strumień pary to 45 g/min, a dodatkowe uderzenie pary to 160 g/min. Pary możesz używać jeszcze w inny sposób – do prasowania w pionie.

Russell Hobbs 26340-56 żelazko

Jeżeli masz swoje ulubione ubrania, których nie da się idealnie rozprasować na desce, ponieważ może to spowodować dodatkowe kanty, to wygładzanie ich w pionie będzie najlepszym rozwiązaniem. zawieś wieszak na drzwiach lub haczyku na ścianie, podnieś stopę do góry, napręż tkaninę i włącz tryb wyrzucający duże ilości pary. Będziesz zachwycona efektami. Stopa ceramiczna jest twarda i wytrzymała. Zaokrąglone kanty zapobiegają zahaczaniu i przyklejaniu się do materiałów. Otwory parowe występują w dużej ilości, co pomaga szybko wtłaczać duże ilości pary we włókna w krótkim czasie. Stopa posiada funkcję zamieniania w parę zabłąkanych kropelek wody, które dotarły do otworów parowych i grożą skapnięciem na ubrania podczas prasowania w niskiej temperaturze. Od teraz Twoje ubrania są całkowicie bezpieczne! Praktyczny 300 ml zbiornik w żelazku Russell Hobbs 26340-56 Ultra coconut Smooth można napełnić wodą bezpośrednio z kranu. Jeżeli masz twardą wodę, nie stanowi to żadnego problemu. Funkcja samoczyszczenia umożliwi wyrzucenie ewentualnych cząsteczek kamienia które mogłyby osiąść na wewnętrznych częściach urządzenia. Pamiętaj, aby włączać funkcję samoczyszczenia regularnie, aby zadbać o sprzęt jak i Twoje ubrania.

Russell Hobbs 26340-56 stopa

Funkcja samoczyszczenia umożliwi wyrzucenie ewentualnych cząsteczek kamienia które mogłyby osiąść na wewnętrznych częściach urządzenia. Pamiętaj, aby włączać funkcję samoczyszczenia regularnie, aby zadbać o sprzęt jak i Twoje ubrania. Żelazko Russell Hobbs 26340-56 Ultra Coconut Smooth samoczynnie wyłączy się, jeśli nie będziesz nim poruszać przez określony czas. Będzie to możliwe dzięki wbudowanym specjalnym czujnikom ruchu. Dzięki temu nie musisz się martwić, że zostawisz włączone urządzenie na chwilę lub zapomnisz je wyłączyć po zakończeniu sesji prasowania.

Specyfikacja: Russell Hobbs 26340-56 Ultra Coconut Smooth

Marka:

Russell Hobbs

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

45 g/min

Para dodatkowa:

160 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5038061142808