Russell Hobbs 26020-56 Cordless One Temperature

7.4

Expert ScoreCzytaj opinie

245,54 

Russell Hobbs Cordless One Temperature 26020-56

Żelazko Russell Hobbs 23975-56 cały czas wypuszcza 45 g/min pary, która wtłaczana jest w tkaninę i wygładza nawet kilka cienkich warstw materiału naraz. Jeżeli będziesz potrzebow2ać dodatkowego wsparcia, masz możliwość skorzystać z ekstra uderzenia pary w wysokości 210 g/min. Taka moc poradzi sobie z każdym zagnieceniem. Urządzenie ma 2600 Watt i może rozpocząć pracę już po kilku sekundach od podłączenia go do prądu.

Russell Hobbs 26020-56 żelazko parowe

Russell Hobbs 23975-56 jest innowacyjne. Pierwszy wyróżnik to funkcja bezprzewodowego prasowania. Zapomnij krótkim kablu i ciesz się pełną swobodą ruchów. Bezprzewodowe urządzenie umożliwi Ci z łatwością dotrzeć do każdego fragmentu materiału. Drugi wyróżnik to stała temperatura stopy. Stały, niezmienny poziom temperatury poradzi sobie z rozprostowaniem tkanin i zapewni im bezpieczeństwo przed przypaleniem. Stopa żelazka dotyka Twoich ubrań i to od jej rodzaju zależy, czy prasowanie będzie przyjemne. Żelazko bezprzewodowe One Temperature posiada stopę wykonaną z ceramiki, która bezpiecznie i równomiernie rozprowadzi ciepło po tkaninie. Dzięki niej wyprasujesz stos ubrań dużo szybciej, nie pozostawiając na nich ani jednego zagniecenia. Nie pozwoli denerwującym, mokrym plamom pojawiać się na materiałach w czasie pracy. Ciesz się tą czynnością i oglądaj, jak ubrania dla Twojej rodziny stają się idealnie gładkie w mgnieniu oka. Duży, praktyczny zbiornik na wodę o pojemności 350 ml umożliwi Ci wyprasować stos ubrań bez częstych przerw na jego uzupełnianie. Uzupełnij go jeden raz i używaj nie czekając na ponowne nagrzanie się stopy. Funkcja autoczyszczenia pomaga usunąć cząsteczki wapienne osadzające się wewnątrz urządzenia, aby wpływały negatywnie na jego trwałość i wysoki poziom wytwarzania pary. Wystarczy tylko jedno naciśnięcie, aby urządzenie wyrzuciło ze środka wszystkie zanieczyszczenia i działało jak nowe.

Russell Hobbs 26020-56 bezprzewodowe

Funkcja autoczyszczenia pomaga usunąć cząsteczki wapienne osadzające się wewnątrz urządzenia, aby wpływały negatywnie na jego trwałość i wysoki poziom wytwarzania pary. Wystarczy tylko jedno naciśnięcie, aby urządzenie wyrzuciło ze środka wszystkie zanieczyszczenia i działało jak nowe. Lubisz nowe technologie, wyróżniający się design i produkty, które ułatwiają Ci codzienne obowiązki? Żelazko Russell Hobbs 26020-56 Cordless One Temperature jest stworzone właśnie dla Ciebie! Funkcja automatycznego wyłączania odedtnie dopływ prądu i sprawi że urządzenie wychłodzi się samo, dbając o obniżenie Twoich rachunków i bezpieczeństwo mieszkania.

Specyfikacja: Russell Hobbs 26020-56 Cordless One Temperature

Marka:

Russell Hobbs

Moc:

2600 W

Para podstawowa:

45 g/min

Para dodatkowa:

210 g/min

Pojemność zbiornika:

350 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5038061104462