149,00 

Żelazko Russell Hobbs One Temperature 25090-56

Żelazko Russell Hobbs 25090-56 daje 2600 W do walki z zagnieceniami. Wysoka moc i funkcja silnych wyrzutów pary (50g i 260g/min) to połączenie, które z łatwością nadaje Twoim ubraniom perfekcyjną gładkość. Nie musisz już męczyć się ani przesuwać stopą wiele razy w jednym miejscu aby rozprasować uporczywe zagniecenia. Zapowiada się dobrze? A to tylko pierwsze zalety tego urządzenia – poznaj kolejne!

Russell Hobbs 25090-56 żelazko parowe

Z żelazkiem Russell Hobbs 25090-56 nie musisz martwić się o dobrą temperaturę stopy. Model ten ma domyślnie ustawioną jedną, optymalną do prasowania każdego rodzaju tkanin temperaturę – od jeansów, po cienki jedwab. Niezależnie od tego, czy prasujesz elegancką sukienkę na ważną uroczystość, czy też wygładzasz koszulę męża na spotkanie biznesowe – możesz zapomnieć o sortowaniu ubrań i zmianach ustawień, od teraz prasowanie jest szybkie i proste! Stopa żelazka Russell Hobbs 25090-56 jest ceramiczna, ale dodatkowo jest pokryta powłoką z turmalinu, dzięki czemu z łatwością sunie po tkaninach, zapobiegając jednocześnie ich elektryzowaniu się. Unikasz też ryzyka powstawania kolejnych zagnieceń przez zahaczanie chropowatą powierzchnią stopy. Stopa wygląda bardzo stylowo, jest czarna. Dużo otworów parowych zapewnia solidne zwilżanie tkanin i szybsze jej wygładzanie. Stopa żelazka Russell Hobbs 25090-56 jest ceramiczna, ale dodatkowo jest pokryta powłoką z turmalinu, dzięki czemu z łatwością sunie po tkaninach, zapobiegając jednocześnie ich elektryzowaniu się. Unikasz też ryzyka powstawania kolejnych zagnieceń przez zahaczanie chropowatą powierzchnią stopy. Stopa wygląda bardzo stylowo, jest czarna. Dużo otworów parowych zapewnia solidne zwilżanie tkanin i szybsze jej wygładzanie. Z modelem 25090-56 zebrane osady wapienne i kamień usuniesz bez wysiłku. Wystarczy jednym przyciskiem włączyć funkcję samooczyszczania.

Russell Hobbs 25090-56 stopa

Duża ilość pary intensywnie przepływająca przez kanaliki przeczyści je i spowoduje wyrzucenie niechcianych cząsteczek na zewnątrz. W ten sposób nie tylko oczyścisz urządzenie i zadbasz o brak plam na ubraniach, ale też przedłużysz jego bezawaryjne działanie i utrzymasz wysoką skuteczność działania. Wbudowany czujnik bezpieczeństwa bada czas użycia i położenie urządzenia. Jeżeli pozostawisz je leżące stopą na desce do prasowania, wyłączy się samoczynnie po 30 sekundach. Natomiast w pionowym ustawieniu wyłączenie nastąpi po 8 minutach w bezruchu. Kabel jest bardzo długi – ma aż 3 metry. To zapewnia duży komfort i wygodę prasowania, nawet topornych zasłon i firanek.

Specyfikacja: Russell Hobbs 25090-56 One Temperature

Marka:

Russell Hobbs

Moc:

2600 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

210 g/min

Pojemność zbiornika:

350 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

4008496972029