199,99 

Żelazko Russell Hobbs 24650-56 Impact

Zadajesz sobie pytanie, jakie dobre urządzenie do prasowania kupić? Koniecznie sprawdź żelazko Russell Hobbs 24650-56 Impact. Model ten ma 2400 W, przez co zapewni Ci momentalne nagrzanie stopy i gotowość do rozpoczęcia pracy. Para w ilości 45 g/min wnika w tkaninę w trybie ciągłym. Dynamiczny wyrzut pary w wysokości 160 g/min pozwala pozbyć się nawet uporczywych zagnieceń, dzięki prasowanie staje się szybsze, a Ty masz więcej czasu dla siebie.

Impact 24650-56 żelazko

Żelazko Russell Hobbs 24650-56 jest bardzo funkcjonalne i znajdzie zastosowanie w wielu sytuacjach związanych z prasowaniem. Urządzenie ma funkcjonalny spryskiwacz na grube materiały, pokrętło do ustawiania pasującej temperatury i funkcję prasowania w pionie. Dzięki tej ostatniej funkcjonalności odświeżysz zasłony lub ubrania wiszące na wieszaku. Zaoszczędzisz czas, miejsce i siły, ponieważ nie musisz już rozkładać deski. Stopa jest solidna i odporna na uszkodzenia mechaniczne bądź rysy. W niektórych urządzeniach do prasowania woda nie nadąża zamienić się w parę, przez co powstają zacieki na ubraniach. Sporym plusem omawianego modelu jest fakt, że posiada funkcję Anti-Drip, która zapobiega pokapywaniu kropelek wody podczas prasowania w niższych temperaturach . Stopa jest ceramiczna i dobrze prowadzi się po materiale. Ciepło jest równomiernie rozprowadzane. Stopa jest solidna i odporna na uszkodzenia mechaniczne bądź rysy. W niektórych urządzeniach do prasowania woda nie nadąża zamienić się w parę, przez co powstają zacieki na ubraniach. Sporym plusem omawianego modelu jest fakt, że posiada funkcję Anti-Drip, która zapobiega pokapywaniu kropelek wody podczas prasowania w niższych temperaturach . Stopa jest ceramiczna i dobrze prowadzi się po materiale. Ciepło jest równomiernie rozprowadzane. Prezentowany model został wyposażony w ergonomiczną rękojeść, która nie wysuwa się z dłoni. Dodatkowym plusem jest nieprzeciętne bezpieczeństwo użytkowania.

Impact 24650-56 stopa

Duży zbiornik na wodę o pojemności 300 ml zdecydowanie ułatwia i przyspiesza pracę. Funkcja autoczyszczenia włączana regularnie pomaga usunąć osiadający kamień zarówno w otworach pary, jak i zbiorniku na wodę. Dzięki temu masz pewność, że żelazko będzie działało tak, jak powinno. Również Twoje ubrania będą chronione. Uzupełnianie zbiornika ułatwia szeroki otwór , dzięki któremu nie rozlejesz wody. Praktyczna i przydatna funkcja Auto wyłączania zadba o Twój spokój i bezpieczeństwo. Nawet jeżeli zostawisz urządzenie podłączone do prądu, po dłuższej chwili bezczynności zostanie ono wyłączone.

Specyfikacja: Russell Hobbs 24650-56 Impact

Marka:

Russell Hobbs

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

45 g/min

Para dodatkowa:

160 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

4008496881147