169,00 

Żelazko Russell Hobbs Cooper Express 23975-56

Żelazko Russell Hobbs 25400-56 to połączenie eleganckich miedzianych akcentów z wysoką funkcjonalnością. Jest funkcjonalne, praktyczne a do tego łatwe w obsłudze. Moc 3100 Watt w szybkim tempie pozwoli Ci uporać się z masą prania. Dwa poziomy dystrybucji pary pomagają Ci pozbyć się wszystkich zagnieceń w zależności od tkaniny: stały strumień – 40g/min albo dodatkowy – 150 gram.

Russell Hobbs Copper Express żelazko parowe

Dzięki pokrętłu możesz regulować poziom temperatury, aby nie była ani za niska ani za wysoka do prasowanych ubrań. To samo dotyczy poziomu pary – dzięki funkcji Steam Shot i wygodnemu suwakowi możesz zdecydować kiedy dodatkowa para ma być uruchomiona. Z żelazkiem Russell Hobbs 23975-56 Copper Express masz pewność, że pozbędziesz się zagnieceń, a nie zniszczysz tkanin. Do dyspozycjo masz też spryskiwacz – tajną broń na na największe zagniecenia. Stopa ceramiczna jest innowacyjna i ma zaawansowaną konstrukcję. Sprawia że żelazko Copper Express gładko przesuwa się po prasowanym materiale, co zmniejsza ryzyko jego przypalenia. Eliminuje to też ryzyko nowych zagnieceń podczas zahaczania materiału. Osoby, które często prasują cienkie i delikatne materiały docenią funkcję Anti-drip, która dba o to, aby z otworów parowych nie wyciekała woda, a jedynie dobroczynna para. Duża ilość otworów w czubku stopy pomaga rozprostowywać nawet niewielkie powierzchnie. Urządzenie jest solidnie przygotowane na walkę z osadami kamiennymi. Opcja samoczyszczenia to spore ułatwienie, ponieważ osady z metalowych elementów są usuwane za pomocą intensywnych, kontrolowanych wyrzutów pary.

Russell Hobbs Copper Express stopa

Szeroki, wygodny wlew na wodę pozwala wygodnie uzupełnić jej poziom. 315 ml – to spora pojemność jak na tradycyjny model parowy. Wody wystarczy nawet na dłuższą sesję prasowania, przez c nie tracisz czasu na częste spacery pod kran.Żelazko Russell Hobbs 23975-56 Copper Express gwarantuje szybką oraz wygodną pracę. Omawiany model jest wyposażony w komfortową rączkę, która nie wysuwa się z dłoni. Kolejnym atutem jest zwiększone bezpieczeństwo użytkowania. Urządzenie wykrywa dłuższy brak użycia i wyłącza się automatycznie. Taka funkcja chroni nie tylko przez przypaleniem ubrań ale również zwarciem instalacji elektrycznej.

Specyfikacja: Russell Hobbs 23975-56 Copper Express

Marka:

Russell Hobbs

Moc:

2600 W

Para podstawowa:

40 g/min

Para dodatkowa:

150 g/min

Pojemność zbiornika:

315 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5038061104516