79,99 

Żelazko Raven EZ003

Prasowanie nie musi być żmudne ani trudne! Z żelazkiem Raven EZ003 to dobry sposób na ubrania bez zagnieceń. Twoje bluzki, spodnie i garsonki uzyskają zadbany i schludny wygląd na każdy dzień. Jego moc to 3000Watt. To sprawia, że urządzenie szybko się nagrzewa i działa skutecznie w każdych warunkach. Ilość wyrzucanej pary to 30g/min, a na cięższe zagniecenia i bardziej oporne tkaniny możesz zastosować extra wyrzut 140g/min. Z modelem tym masz możliwość skutecznego prasowania różnych materiałów za niewysoką cenę!

Żelazko RAVEN EZ003 żelazko parowe

Żelazko Raven EZ001 jest proste w obsłudze i bardzo funkcjonalne. Strumień pary można dowolnie regulować, dopasowując go do rodzaju tkaniny którą zamierzasz prasować oraz jej poziomu zagnieceń. Model ten umożliwia prasowanie w pozycji pionowej, przy użyciu gorącej pary, a bez dotykania materiału stopą. Opcja ta jest szczególnie przydatna do wygładzania falbanek i zasłon lub odświeżania ubrań których nie chcesz zbyt często prać – jak marynarki i garsonki. Stopa żelazka Raven EZ003 jest ceramiczna, ale ma też domieszkę tytanu. Dzięki temu jest odporna na zarysowania i zapewnia dobry ślizg po materiale. Prasowanie jest płynne i wygodne, a przez to skuteczniej i szybciej likwiduje zagniecenia. Blokada kapania odcina możliwość wytwarzania pary w niskich temperaturach, aby uniknąć ryzyka że nie cała woda zostanie zamieniona w parę, co mogłoby spowodować zachlapanie prasowanych ubrań. Do wytworzenia pary potrzebna jest woda, a ta może często zawierać cząsteczki kamienia. Z żelazkiem RAVEN EZ003 nie musisz się nim przejmować, ponieważ urządzenie posiada opcję samooczyszczania. Jej zadaniem jest udrożnianie kanalików parowych, w których może zbierać się kamień.

Żelazko RAVEN EZ003 stopa

Duża średnica otworu wlewowego minimalizuje ryzyko zachlapania powierzchni wokół żelazka, nawet gdy wlewasz wodę z kubka bez zwężanego dzióbka. Żelazko Raven eZ001 sprawia że sesje prasowania stają się czystą przyjemnością. Przewód o długości 1,85 m umożliwia komfortowe manewrowanie urządzeniem i nie ogranicza Twoich ruchów podczas prasowania. Praktyczna lampka informuje Cię kiedy urządzenie jest już gotowe do prasowania. Funkcja „strażaka” dba o bezpieczeństwo i odcina pobór prądu gdy urządzenie nie jest w użyciu.

Specyfikacja: Raven EZ003

Marka:

Raven

Moc:

3000 W

Para podstawowa:

30 g/min

Para dodatkowa:

190 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5905279524194