99,00 

Parownica Raven EPA003

Nadawaj zadbany wygląd swoim ubraniom szybko i inteligentnie! Parownica Raven EPA003 szybko i znacznie Ci w tym pomoże. Urządzenie jest niewielkie i ma wysoką moc – 1600Watt, co sprawia, że nagrzewa się momentalnie, bo już w 20 sekund. Taka możliwość okazuje się być zbawienna w sytuacjach kryzysowych, gdy bardzo śpieszy Ci się do wyjścia z domu. Ilość wyrzucanej pary to 25 g/min – wartość nieco wyższa niż średnia na rynku w segmencie steamerów ręcznych, przez co i osiągi będą nieco lepsze

Raven EPA003 płytka

Płytka parowa jest wykonana ze stali nierdzewnej. Dzięki swoim właściwościom, przyjmuje ona ciepło pary, a potem przekłada je na wygładzane tkaniny, wspomagając rozluźnienia i nadawanie prostego kształtu włóknom. Siedem dysz, z jednym centralnym, największym wyrzutem pary, zapewnia solidne zwilżanie tkanin. Nakładka ze szczotką pomaga zebrać wszelakie nitki, włosy i inne paprochy. Teraz wygładzanie i pielęgnowanie ubrań masz zapewnione w jednym urządzeniu! Omawiany steamer wyposażony jest w niewielki zbiornik na wodę – ma 110 ml pojemności, co przełoży się na wyprasowanie kilku sztuk ubrań. Zaletą jest to, iż pojemnik jest na tyle mały, by po nalaniu wody do pełna nie zwiększał zbytnio wagi urządzenia. Dzięki temu obsługa jest wygodna i lekka, a dłoń nie męczy się za szybko. Sprzęt ten przypadnie do gustu również osobom roztargnionym, ponieważ posiada funkcję automatycznego wyłączania. W sytuacji, gdy urządzenie nie będzie używane przez 8 minut, to zostanie automatycznie wyłączone. Zapewni to spokojną głowę i bezpieczeństwo Tobie oraz innym domownikom.

Raven EPA003 szczotka

Wielką zaletą parownicy Raven EPA003 jest składana głowica. Dzięki temu przechowywanie jest łatwe, bo zajmuje niewiele miejsca w szufladzie. Ergonomiczny design tego modelu sprawia, że jest ona także dobrym wyborem jeżeli chcesz ją zabrać w podróż. Parownica jest też lekka, a więc nie będziesz zmęczona jej wagą ani podczas użytkowania w trakcie długich sesji prasowania ani podczas transportowania w torbie czy walizce.

Specyfikacja: Raven EPA003

Marka:

Raven

Moc:

1600 W

Para podstawowa:

25 g/min

Pojemność zbiornika:

110 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

5902837835105