599,00 

Generator pary Raven EGP001X

Generator pary Raven EGP001X pomoże Ci ekspresowo pozbyć się zagnieceń z Twoich ubrań. Za skutecznością jego pracy stoi zarówno moc sięgająca 3000 W, jak i wysokie ciśnienie wyrzutu pary – 7 barów. Sprawia to, że para w ilości 140g/min może przejść przez kilka warstw materiału. Od teraz możesz prasować ubrania tylko z jednej strony, a i tak będą wyglądały idealnie – nieważne czy to cienka bawełniana koszulka czy grube lniane spodnie.

RAVEN EGP001X stopa

Jak pozbyć się zagnieceń z firanek i zasłon, które nawet podczas przesuwania po desce mogą nabrać zmarszczeń? To proste. Z Raven EGP001X nie musisz ich ściągać z karnisza, ponieważ posiada on możliwość prasowania w pionie. Gdy podniesiesz stopę do góry, para nadal będzie wyrzucana. Opcja ta jest przydatna do odświeżania garderoby oraz pozbywania się z niej niemiłych zapachów i bakterii. Możesz też wygładzać marynarki i płaszcze – bez wyświecania. Stopa w Raven EGP001X jest ceramiczna i daje wysoki komfort prasowania. Łatwo przesuwa się po różnych materiałach i wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne przez guziki czy napy. Równomiernie rozmieszczone otwory pomagają rozdystrybuować parę na całą powierzchnię prasowanych tkanin, aby ułatwić ich zwilżanie i skuteczne prasowanie. Funkcja blokady kapania, dba aby z otworów wydobywała się tylko para, bez kropelek wody. W omawianym modelu zamontowano spory zbiornik na wodę – jego pojemność wynosi aż 1,8 l. Dzięki temu nawet gdy masz do wyprasowania spory stos ubrań, nie musisz go często uzupełniać. Do zbiornika możesz śmiało wlewać wodę kranową. Urządzenie ma funkcję samooczyszczania, a więc bez trudu usunie osady kamienne, które mogłyby osiadać w kanalikach parowych i zapychać je lub wydostając się brudzić Twoą garderobę.

RAVEN EGP001X żelazko

Urządzenie ma funkcję samooczyszczania, a więc bez trudu usunie osady kamienne, które mogłyby osiadać w kanalikach parowych i zapychać je lub wydostając się brudzić Twoją garderobę. Posiadając model Raven EGP001X już nie musisz się domyślać, czy przed wyjściem z mieszkania wyłączyłaś go z prądu. Model ten ma funkcję auto-off, która powoduje samoczynne wyłączenie, gdy przez dłuższy moment jest nie używane, a spust pary wodnej nie jest naciskany przez 8-10 minut. Długi przewód parowy jak i kabel elektryczny dają swobodę ruchów podczas prasowania.

Specyfikacja: RAVEN EGP001X

Marka:

Raven

Moc:

3000 W

Ciśnienie:

7 bar

Para podstawowa:

142 g/min

Para dodatkowa:

142 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

5902837834122