429,00 

Generator pary Raven EGP001N

Stacja pary Raven EGP001N będzie funkcjonalne i pomocne w każdym domu. Porcja pary 142g/min jest pod całkiem sporym ciśnieniem 7 barów. Szybkie nagrzewanie stopy i stabilne generowanie pary jest zapewnione dzięki mocy 3000Watt. Takie parametry świadczą o niezwykłej sile generatora, który z pewnością pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu i energii, zachowując elegancki wygląd Twojej garderoby. Urządzenie ma możliwość prasowania w pionie, dzięki czemu możesz odświeżyć ubrania bez konieczności ich rozkładania na desce.

RAVEN EGP001N stacja pary

Generator pary Raven EGP001N jest potężny, ale delikatny dla tkanin. Ciepło stopy możesz manualnie ustawić w zależności czy prasujesz delikatną wiskozę czy gruby jeans. Nie musisz już obawiać się przypalenia ulubionej bluzki zbytnio nagrzaną stopą. Z drugiej strony, nawet największe zagniecenia z wymagających tkanin np. lnu zostaną szybko wyprostowane. Ceramiczna stopa łatwo i pewnie ślizga się po każdym materiale. Nie przywiera, a w razie jakichkolwiek możesz ją szybko przeczyścić. Jest trwała i odporna na zarysowania i pęknięcia. Jest lekka i nie obciąża dłoni nawet podczas prasowania w pionie przez dłuższy czas. Sieć otworów na parę po bokach pozwala na jednolite rozprowadzenie pary na tkaninie. Rączka na stopie jest otwarta – dzięki temu można łatwiej ją chwytać i masz nieograniczone miejsce na dłoń. Zbiornik na wodę w Raven EGP001N pomieści jej aż 1,8 l. Dzięki temu nie musisz dolewać jej w czasie prasowania, więc trwa ono krócej. Zbiornik możesz wyjąć, a przez to uzupełnianie wody jest proste i komfortowe. Nie musisz też obawiać się zalania urządzenia wodą i uszkodzenia go.

RAVEN EGP001N stopa

Funkcja autoczyszczenia pomaga usunąć zebrane w środku urządzenia drobinki wapienne, aby służyło Ci bez zarzutu przez długie lata. EGP001N jest intuicyjna w użytkowaniu. Panel umieszczony na stacji bazowej poinformuje Cię o gotowości do pracy. Również długi przewód elektryczny i parowy pozwolą na komfortową i wygodną pracę. Do tego urządzenie jest kompaktowe i lekkie – łatwo włożysz je do szafki lub przeniesiesz w dowolne miejsce.

Specyfikacja: RAVEN EGP001N

Marka:

Raven

Moc:

3000 W

Ciśnienie:

7 bar

Para podstawowa:

142 g/min

Para dodatkowa:

142 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

5902837830476