349,00 

Generator pary Raven EGP001

Sprawdź jak dużo korzyści niesie ze sobą zmiana tradycyjnego żelazka na nowoczesny generator pary Raven EGP001. Prasowanie przestanie być już niemiłym codziennym obowiązkiem, a Twoja odzież będą idealnie gładkie i schludne. Moc 3000 Watt zapewnia szybkie nagrzewanie, tak aby jeszcze bardziej przyspieszyć prasowanie. Omawiany model został wykonany z dobrej jakości materiałów i wykazuje wysokie parametry techniczne, które ułatwiają prasowanie odzieży. Generator ten wyposażony został w kilka funkcji, które będą Ci niezwykle przydatne przy prasowaniu.

RAVEN EGP001N stacja pary

Metoda prasowania generatorem bazuje na działaniu intensywnej pary, a nie ciężaru i temperatury stopy, dzięki czemu prasowane materiały nie są przypalane i mają szansę dłużej wyglądać jak tuż po zakupie. Model Raven EGP001 podgrzewa wodę i tworzy parę wodną w specjalnym zbiorniku, po czym transportuje ją w przewodzie do dysz w stopie żelazka. Para osiąga intensywność do 142 g/min, a ciśnienie dochodzi do 7 barów.

RAVEN EGP001N stopa

Ceramiczna stopa płynnie i bez wysiłku ślizga się po każdym materiale. Otwory parowe gwarantują odpowiednie rozprowadzenie pary po każdym skrawku tkaniny i rozluźnienie włókien, by wspomagać doskonałe wygładzenie ubrań. Ilość generowanej pary oraz temperaturę stopy możesz w łatwy sposób regulować za pomocą pokrętła na stopie oraz przycisku na stacji bazowej. Stopa posiada opcję samoczyszczenia, aby zapewnić zawsze wysoką higienę prasowania. Pojemność zbiornika na wodę to 1,8 litra.

Specyfikacja: RAVEN EGP001

Marka:

Raven

Moc:

3000 W

Ciśnienie:

7 bar

Para podstawowa:

142 g/min

Para dodatkowa:

142 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

5901698522315