439,01 

Parownica Philips STH7050/30

Rozłożenie deski do prasowania, przygotowanie żelazka, oczekiwanie na nagrzanie stopy – wszystko to zajmuje sporo czasu. Dobrą alternatywą jest parownica Philips STH7050/30 – szybka i bezpieczna w użyciu. Teraz dzięki niej możesz w mgnieniu oka wygładzić, odświeżyć i nadać zadbany wygląd wszystkim Twoim ubraniom – od satynowych bluzek i cekinowych sukienek po grube zimowe płaszcze. Urządzenie jest gotowe do pracy już w 30 sekund, o czym poinformuje Cię kontrolka świetlna. Wyrzut pary to max 28g/min, a moc to 1500 Watt.

Philips STH7050-30 parownica ręczna

Innowacyjna, ruchoma głowica umożliwia łatwo wi wygodnie wygładzać zagniecenia pod dowolnym kątem, tak jak Ci wygodnie ją uchwycić. Technologia OptimalTEMP ustawiająca temperaturę płytki niweluje ryzyko przypalenia tkanin, przez co nie musisz się już martwić ustawieniem odpowiedniej temperatury. Do wyboru masz też 2 różne ustawienia pary: tryb ECO z mniejszym wyrzutem, który pozwala oszczędzać wodę bez znacznego obniżenia skuteczności wygładzania oraz tryb MAX, który zapewnia większy i mocniejszy strumień pary do grubszych materiałów. Płytka parowa jaką ma parownica Philips STH7050/30 ma ostro zakończony czubek, dzięki czemu wyjątkowo precyzyjnie usuniesz zagniecenia w wąskich i trudno dostępnych miejscach, jak np. okolice guzików i kołnierzyków. Wyjmowane pojemniki na wodę o pojemności 100 ml albo 200 ml pozwalają dogodnie dostosować sposób prasowania. Wybierając większy zbiorniczek, możesz prasować dłużej, przez przerw na częste uzupełnianie. Mniejszy pojemniczek zajmie mniej miejsca i będzie bardziej praktyczny w podróży. Gorąca para zabija wg producenta do 99,9% bakterii, przez co ubrania stają się bardziej higieniczne. Jeżeli chcesz zadbać o ubranka swoich dzieci lub masz różne alergie, możesz łatwo zadbać o swój komfort i wyeliminować bakterie i alergeny. Gorąca para zabijając patogeny pozwala też usunąć z ubrań nieprzyjemne zapachy, dzięki czemu nie musisz prać ubrań aż tak często. Ubrania możesz wygładzać jak chcesz, bez rozkładania deski do prasowania.

Philips STH7050-30 parownica

Parownica Philips STH7050/30 posiada w zestawie praktyczną, wielowarstwową podkładkę StyleMat, która ułatwia prasowanie w każdym miejscu i w każdych warunkach. Możesz rozłożyć ja na podłodze lub łóżku w hotelowym pokoju, by wzmocnić dobre efekty prasowania. Będzie też pomocna podczas prasowania w pionie, odbijając prasowaną parę w wspomagając jej wnikanie we włókna tkanin. Solidne wykonanie sprawi, że urządzenie będzie Ci służyło przez długie lata.

Specyfikacja: Philips STH7050/30 Seria 7000

Marka:

Philips

Moc:

1500 W

Para podstawowa:

28 g/min

Pojemność zbiornika:

200 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

8720389007477