1 155,01 

Generator pary Philips PSG7130/20

Stacja pary Philips PSG7130/20 PerfectCare gwarantuje szybkie, a jednocześnie łatwe prasowanie. Usunięcie zagnieceń z delikatnej, jedwabnej tkaniny jak i grubych, sztruksowych spodni przestanie być wyzwaniem. Moc prezentowanego modelu to 2100 W, poziom który jest wystarczający do skutecznego prasowania przy jednoczesnym niskim poborze energii. Maksymalne ciśnienie pary jest na poziomie 8 barów. Moc pary to 120 albo 600g/min. Prasowanie stanie się łatwym i satysfakcjonującym zajęciem, a nie przykrym obowiązkiem.

Philips PSG7130-20 stacja pary

Innowacyjny system zamontowany w generatorze pary Philips PSG7130/20 dopasuje odpowiednią temperaturę do typu materiału. Nie musimy skupiać się na dostosowywaniu także pozostałych parametrów urządzenia np. ilości pary, ponieważ wszystko odbywa się automatycznie. Obniża to ryzyko przypalenia oraz poziom wymaganej kontroli ustawień. Dodatkowo, pozwala to zaoszczędzić czas, ponieważ nie trzeba sortować ubrań. Bardzo praktyczna jest też funkcja odświeżania ubrań na wieszaku, w pionie. Ceramiczna stopa w PSG7130/20 wyróżnia się niską wagą i solidną konstrukcją. Lekkość sprawia, że bez trudu utrzymamy ją nawet przez dłuższy czas prasując w pionie. Sporym atutem jest też funkcja autoczyszczenia, która pomaga utrzymać sprzęt w należytej czystości. Blokada kapania dba o to, aby z otworów parowych stopy wydobywała się jedynie silna para, bez kropelek wody. Dzięki temu unikamy nadmiernego zwilżenia i brązowych plam na tkaninach. Masz twardą wodę w kranie? Żaden problem. System odkamieniania wody dba o wyłapywanie wszystkich ewentualnych osadów wapiennych występujących w wodzie. Gdy nazbiera się ich już spora ilość, sygnał dźwiękowy powiadomi Cię o konieczności ich usunięcia z bojlera. Przefiltrowana woda zapewnia dobre działanie bojlera oraz wydłuża jego bezawaryjność i żywotność.

Philips PSG7130-20 prasowanie w pionie

Zbiornik na wodę ma pojemność 1,8l i może być uzupełniony w każdej chwili – nawet podczas prasowania. Obudowa generatora pary Philips PSG7130/20 została zbudowana z solidnych tworzyw. Konstrukcja jest ergonomiczna, wspomaga obsługę i bezpieczne przenoszenie. Co się stanie, gdy przestaniesz prasować, a nie wyłączysz wtyczki z gniazdka? Wtedy urządzenie samo się wyłączy. Już nigdy nie będziesz się zastanawiać i stresować, czy na pewno wyłączyłeś stację przed wyjściem z domu.

Specyfikacja: Philips PSG7130/20 PerfectCare 7000

Marka:

Philips

Moc:

2100 W

Ciśnienie:

8 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

600 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8720389001697