- 9%

1 099,00  999,00 

Generator pary Philips PSG7050/30

Nasz ranking z myślą o tych, którzy unikają zakupów „w ciemno”. Dlatego generator pary Philips PSG7050/30 PerfectCare też się w nim znalazł. Model ten jest solidny i wydajny. Prasowanie będzie przebiegać sprawnie i szybko. Moc to 2100Watt – oszczędnie, ale wciąż skutecznie. Ciśnienie wyrzucanej pary to 8 barów, a ilość to 120 g/min w opcji podstawowej oraz 600g/min w opcji boost, szczególnie przydatnej do grubych tkanin. Teraz stos rzeczy do prasowania będzie znikać w mig!

Philips PSG7050-30 prasowanie

Wbudowana technologia OptimalTemp sprawia, że nie ma potrzeby sprawdzać i ustawiać docelowej temperatury stopy ręcznie. Jest to wielkie ułatwienie dla tych, dla których na pierwszym miejscu liczy się wygoda użytkowania. Już nie trzeba sortować ubrań wg rodzaju materiału przed rozpoczęciem prasowania. Dodatkowo, niweluje to ryzyko przypalenia i uszkodzenia tkaniny. Możliwość prasowania w pionie pomoże Ci zadbać o nienaganny wygląd garsonek i sukienek. Stopa generatora pary Philips PSG7050/30 jest ceramiczna. Jest też lżejsza niż w klasycznym żelazku, ponieważ nie ma w nim zbiornika na wodę. Para jest transportowana przewodem parowym bezpośrednio z bojlera. Przesuwanie stopą po tkaninach nie jest już tak ciężkie. W produkcie tym wbudowano też blokadę kapania, aby kropelki wody nie wypływały z kanalików podczas prasowania w niskiej temperaturze. Blokada dba o to, aby czyste, ledwo wyprane tkaniny nie zostały zaplamione. Philips PSG7050/30 posiada spory, bo 1,8 litrowy zbiornik na wodę. Jest on wyjmowany i ma szeroki wlew, a więc możesz go łatwo uzupełnić wodą prosto z kranu. Warto również wspomnieć o opatentowanym systemie antywapiennym, który odpowiada za skuteczne usuwanie kamienia z wody. Gdy zbierze się spora ilość cząsteczek, w kilka chwil będziesz mógł je wyjąć i wyrzucić. Dzięki temu urządzenie znacznie dłużej zachowa swoją pełną sprawność i bezawaryjność.

Philips PSG7050-30 stopa

Generator pary Philips PSG7030/50 zachwyca już na pierwszy rzut oka. Żywy kolor i opływowy design przypadnie do gustu nawet bardzo wymagającym klientom. Specjalna blokada mocująca stopę do stacji bazowej umożliwia bezpieczne przenoszenie i zmniejsza ryzyko przypadkowego poparzenia się. Wyróżnia się on także zwiększoną wytrzymałością i niską podatnością na awarie. Cena niższa od średniej zadowoli również tych, którzy chcą zakupić solidny sprzęt ale nie posiadają zbyt dużego budżetu.

Specyfikacja: Philips PSG7050/30 PerfectCare

Marka:

Philips

Moc:

2100 W

Ciśnienie:

8 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

600 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8720389001246