1 047,80 

Generator pary Philips PerfectCare 7000 PSG7040/10

Stacja pary Philips PSG7040/10 potrafi zaskoczyć. Stwarza możliwość superszybkiego prasowania dzięki innowacyjnej technologii. Silny, ciągły strumień pary o intensywności 120 g/min i dodatkowy wyrzut pary 600 g/min pozwala wygładzić nawet utrwalone zagniecenia oraz łatwo i szybko wyprasować grubsze materiały. Z silnego uderzenia pary możesz również korzystać podczas prasowania w pionie. Ciśnienie 8 bar zapewni głęboką penetrację pary w głąb wszystkich tkanin.

Philips GC7140-10 stacja pary

Dzięki najnowszej technologii możesz prasować grube dżinsy jak i cienkie satynowe tkaniny za pomocą jednego ustawienia temperatury – OptimalTemp daje gwarancję bezpieczeństwa wszystkich ubrań. Tryb ECO pomaga oszczędzać energię zachowując wysoką efektywność prasowania. W trybie ECO ilość generowanej pary jest niższa, ale wciąż wystarczająca do wyprasowania wszystkich Twoich ubrań. Stopa SteamGlide Elite w Philips PSG7040/10 daje gładki ślizg do sunięcia po tkaninach. Cała stopa generatora jest niezwykle lekka i wygodnie się nią manewruje. Swobodnie manewruje się nią po tkaninach, szybko niweluje nawet najtrudniejsze zagniecenia i nie powoduje obciążenia dłoni. Sprawia też, że prasowanie w pionie jest bardzo skuteczne — teraz możesz lekko usunąć zagniecenia z delikatnych tkanin i aplikacji, takich jak falbanki czy plisy na sukienkach oraz garnitury. Zbiornik na wodę ma pojemność 1,8l i wystarczy na kilka godzin nieprzerwanego prasowania. Kiedy jej zabraknie, sygnał dźwiękowy poinformuje Cię o konieczności jej dolania. System Easy De-Calc Plus to metoda na wychwycenie kamienia z wody kranowej i przedłużenie okresu użyteczności stacji pary PSG7040/10. Urządzenie poinformuje o konieczności usunięcia kamienia za pomocą migającej diody i dźwięku. Gdy urządzenie wystygnie, jedyne co należy zrobić wyjąć pokrętło funkcji Easy De-Calc i wylać brudną wodę z kamieniem.

Philips GC7140-10

PSG7040/10 posiada funkcję automatycznego wyłączania. Jeśli zostawisz urządzenie bez ruchu na kilka minut, wyłączy się ono automatycznie. Gwarantuje to bezpieczeństwo użytkowania, pracę bez przypaleń i oszczędność energii jednocześnie. Możesz swobodnie zostawić gorącą stopę żelazka na desce do prasowania, a nic się nie stanie. Urządzenie jest gotowe do pracy w zaledwie 2 minuty.

Specyfikacja: Philips PSG7040/10 PerfectCare 7000

Marka:

Philips

Moc:

2100 W

Ciśnienie:

8 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

600 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8720389001222