896,79 

Philips PerfectCare 6000 PSG6064/20

Jeśli chcesz kupić wysokiej jakości, jednocześnie niezbyt drogi sprzęt do prasowania, zwróć uwagę na generator pary Philips PerfectCare 6000 PSG6064/20. Jego parametry techniczne są imponujące, a cena akceptowalna jak na urządzenie tej klasy. Stały strumień pary o mocy 130 g/min lub 600 g/min pod ciśnieniem aż 8 barów umożliwia świetne efekty prasowania. Dzięki takiej mocy możesz prasować kilka warstw tkanin jednocześnie, co daje Ci oszczędność czasu.

Philips PSG6064-80 prasowanie

Niewątpliwą zaletą modelu Philips PSG6064/20 jest wysoka funkcjonalność, która daje równie wysoki komfort obsługi. Nie trzeba zastanawiać się, jaką temperaturę stopy ustawić dla bawełnianej bluzki a jaką dla jeansów. Urządzenie dzięki zamontowanym czujnikom zrobi to samo. Jest to funkcja nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Ryzyko przypalenia prasowanego materiału jest redukowane do minimum. Opcja prasowania w pionie pomaga nadać schludny wygląd ubraniom, które ciężko rozłożyć na desce. Zaletą stopy jest jej płynne i bezproblemowe prowadzenie po tkaninie. Jest ceramiczna i odporna na zarysowania, nawet gdy przypadkowo przesuniesz ją po guzikach lub zamkach błyskawicznych. Mnogość otworów parowych z wyżłobieniami umożliwia skuteczne i równomierne rozprowadzanie pary wodnej. Blokada kapania nie pozwala na to, aby ze stopy wyciekały jakiekolwiek kropelki wody. Wyjmowany zbiornik ma 18,8 litra pojemności, przez co umożliwia długie prasowanie, bez częstego dolewania wody. Jeżeli woda jest twarda, to system antywapienny przefiltruje ją i nie pozwoli, aby cząsteczki wapienne dostały się do bojlera.

Philips PSG6064-80 zbiornik

Regularne usuwanie zebranych cząstek kamienia pomaga zachować dobry stan urządzenia. Czystość bojlera jest warunkiem jego skutecznego generowania dużych ilości pary wodnej i bezawaryjności przez długi czas. Zwarte rozmiary i elegancki design są dodatkowym plusem modelu Philips PerfectCare 6000 PSG6064/20. Transportując go, możesz łatwo zablokować stopę aby trwale trzymała się stacji bazowej. Przenoszenie będzie bardziej komfortowe, a dodatkowo zmniejszysz ryzyko poparzenia się po zakończonej pracy, gdy stopa będzie nadal gorąca. Przewód elektryczny jest długi i możesz go sprytnie schować w stacji bazowej.

Specyfikacja: Philips PSG6064/20 PerfectCare 6000

Marka:

Philips

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

8 bar

Para podstawowa:

130 g/min

Para dodatkowa:

600 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8720389004872