879,00 

Philips PerfectCare PSG6042/20

Czym jest generator pary Philips PSG6042/20? Wyobraź sobie jak szybko i bez wysiłku uciążliwe zagniecenia nawet z najgrubszych tkanin, z którymi Twoje poprzednie żelazko sobie nie radziło. Czy to możliwe? Oczywiście ze tak!. Para w ilości 130 lub 550 g/min porządnie zwilża tkaniny. Ciśnienie 8 bar zapewnia głębokie przenikanie przez prasowany materiał i szybkie wygładzanie. Dzięki temu możesz bez prasować jednocześnie kilka warstw materiałów.

Philips PSG6042-20 ustawienia

Innowacyjne technologie jakie posiada generator pary Philips PSG6042/20 zapewniają wysoki komfort użytkowania. Technologia OptimalTEMP to prawdziwa gratka dla osób, którzy chcą uniknąć skomplikowanej obsługi urządzenia. Dzięki niej nie trzeba ręcznie ustawiać temperatury, co jest znacznym udogodnieniem. Prasowanie w pionie to coś, co pomoże Ci odpowiednio zadbać o garnitury i marynarki, osiągając efekty jak z profesjonalnej pralni. Stopa jest ceramiczna i wykazuje się bardzo dobrym ślizgiem. Jest wytrzymała, a incydentalne przesunięcie nią po suwaku czy zaczepach nie spowoduje jej zarysowania. Niewielkie otwory umożliwiają sprawną dystrybucję pary. Blokada kapania to gwarancja, że żadna kropla wody nie spadnie na Twoje ubrania, jedynie dobrze wytworzona para. Funkcja samoczyszczenia pomaga dbać o dobry stan stopy, aby kanaliki parowe miały zawsze dobrą przepustowość. Zbiornik na wodę ma aż 1.8 l. Łatwo go wysuniesz i dolejesz wody gdy jej zabranie. Bojler, w którym woda jest gotowana i zamieniana na parę, wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Niestety drobinki kamienne z wody mogą osiadać na jego ściankach i obniżać jego skuteczność.

Philips PSG6042-20 stopa

Aby uniknąć problemów z eksploatacją, model PSG6042/20 posiada technologię antywapienną Smart Calc Clean. Dzięki temu będziesz cieszyć się wysoką efektywnością przez długie lata. Stacja pary Philips PSG6042/20 zapewnia dużą wygoda użytkowania i przechowywania. W porównaniu do modelu PerfectCare Performer jest o 25% mniejszy. Przewód elektryczny i parowy można sprytnie owinąć dookoła stacji bazowej, dzięki czemu nie plącze się podczas przenoszenia. Dla zapewnienia bezpieczeństwa i obniżenia zużycia energii, urządzenie pozostawione bez nadzoru po 2minutach wyłączy się samo.

 

Specyfikacja: Philips PSG6042/20 PerfectCare

Marka:

Philips

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

8 bar

Para podstawowa:

130 g/min

Para dodatkowa:

550 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8720389004865