648,98 

Generator pary Philips PerfectCare PSG6026/20

Generator Pary Philips Perfect Care PSG6026/20 to świetny sposób na idealnie uprasowane ubrania. Ten innowacyjny model wyrzuca do 130 g pary na minutę ciągłym strumieniem. W trybie dodatkowym jest to aż 500 gram na minutę, dzięki czemu prasowanie staje się znacznie bardziej efektywne. Moc to 2400 Watt, a więc sporo. Używając go możesz zapomnieć o trudach i nawracających koszmarach związanych z prasowaniem! Stacja pary Philips PSG6026/20 jest wyposażona w inteligentną technologię OptimalTEMP która sprawia, że nie potrzebujesz już sortować ubrań ze względu na tkaninę aby dobrać do niej odpowiednią temperaturę.

Philips PSG6026-20 prasowanie

Prasowanie staje się szybsze, łatwiejsze i bezpieczniejsze, a ryzyko przypalenia całkowicie znika. Model ten idealnie nadaje się również do prasowania w pionie, np. firanek, garniturów albo sukienek dodatkami. Duży 1,8-litrowy zbiornik zapewnia długą, komfortową pracę bez konieczności częstego dolewania wody. System Smart Calc Clean wydłuża czas eksploatacji urządzenia. Regularne oczyszczanie go z kamienia zapewnia solidne, bezawaryjne działanie i podtrzymanie wysokiej efektywności działania pary. Zawarty w zestawie pojemniczek do wyłapywania kamienia sprawia że odkamienianie jest łatwe i bezpieczne. Model Philips PSG6026/20 w całkowicie nowym designie charakteryzuje się potężną mocą działania ale i niewielkimi wymiarami. Teraz możesz prasować wydajnie, bez zajmowania dużych przestrzeni na przechowywanie w swoim domu. Stopę można można solidnie i bezpiecznie zamocować w stacji bazowej na czas przenoszenia, co daje większy komfort użytkowania jak i zmniejsza ryzyko dotknięcia gorącej stopy i poparzenia się.

Philips PSG6026-20 prasowanie

Stopa to SteamGlide Plus. Dzięki jej doskonałemu ślizgowi i równomiernemu nagrzewaniu się jest w stanie solidnie wygładzać ubrania. Stopa jest wytrzymała i oporna na zarysowania, nawet gdy prasujesz elementy znajdujące się obok zamków błyskawicznych czy metalowych guzików. Mnóstwo otworów parowych z wgłębieniami umożliwia głębokie wtłaczanie pary we włókna tkanin. Blokada kapania chroni ubrania przed niechcianymi plamami.

Specyfikacja: Philips PSG6026/20 PerfectCare seria 6000

Marka:

Philips

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

6.5 bar

Para podstawowa:

130 g/min

Para dodatkowa:

500 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8720389015311