Philips GC9660/30 PerfectCare Elite Plus

8.1

Expert ScoreCzytaj opinie

1 049,00 

Generator pary Philips PerfectCare Elite Plus GC9660/30

Generator pary Philips GC9660/30 wytwarza duże ilości pary, która wnikając głęboko w tkaniny rozluźnia ich włókna i przyspiesza ich wyprostowanie. Rozprasowanie nawet grubych materiałów staje się o wiele łatwiejsze. Siła wytwarzania pary to 155g/min, a dodatkowo uruchamiany wyrzut pary wynosi 520 g/min. Ciśnienie wyrzucanej i wtłaczanej w ubrania pary wodnej to 7.5 bar. Stacja moc 2700Watt, ale stosowanie trybu ECO pozwala zmniejszyć jej zapotrzebowanie na energię elektryczną.

Philips GC9660-30 PerfectCare Elite generator pary

Stacja pary GC9660/30 posiada technologię OptimalTEMP, która polega na zastosowaniu jednego trybu ustawień dla wszystkich ubrań. Pokrętło i regulacja temperatury są już zbędne. Z kolei inteligentny czujnik DynamiQ wykrywa czy i w jaki sposób porusza się stopa urządzenia. Gdy jest w ruchu automatycznie wyrzuca parę, a gdy prasowanie zostanie przerwane, dopływ pary zostaje natychmiast odcięty. Generator ma też możliwość prasowania w pionie, a wysoka temperatura pary zabijają do 99,99% bakterii.

Philips GC9660-30 PerfectCare Elite stacja pary

Stopa to model T-ionicGlide, jedna z najlepszych stóp oferowanych przez Philips. Ma dobry poślizg i wysoką odporność na zarysowania. Wykonana jest ze stali szlachetnej, która wykazuje dwa razy wyższą twardość od aluminium oraz opatentowaną 6-warstwową powłokę z tytanu, dzięki której stopa gładko przesuwa się po materiale. Jest optymalnie wyprofilowana i posiada otwory parowe także w czubku stopy, co daje dobre rozprowadzanie pary.

Philips GC9660/30 ma duży pojemnik na wodę, bo aż 1,8l, której wystarczy średnio na 2 godziny prasowania. Woda wlewana do pojemnika może być bezpośrednio z kranu, ponieważ generator ma wbudowany system Easy DeCalc Plus, którego zadaniem jest wychwytywanie drobinek kamienia z wody. Dzięki temu woda we wnętrzu jest oczyszczona, a drobinki kamienia nie osiadają na wewnętrznych elementach stacji pary ani nie wypadają razem z parą na prasowane ubrania

Stopę można łatwo przymocować do stacji bazowej, dzięki czemu całe urządzenie możesz bezpiecznie i wygodnie przenosić jedną ręką. Funkcja auto OFF dba o bezpieczeństwo gdy generator będzie pozostawiony bez nadzoru, nieużywany przez kilka minut – funkcja strażaka automatycznie go wyłączy. Kabel długi na 1,9m daje swobodę ruchów podczas prasowania, a po jego zakończeniu można go włożyć w dedykowany schowek, aby się nie plątał.

Specyfikacja: Philips GC9660/30 PerfectCare Elite Plus

Produkt:

Generator pary

Marka:

Philips

Moc:

2700 W

Ciśnienie:

7.5 bar

Para podstawowa:

155 g/min

Para dodatkowa:

520 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

EAN (GTIN):

08710103829072