1 080,00 

Generator pary Philips PerfectCare Elite GC9650/80

Stacja pary Philips GC9650/80 przystosowana jest do wykonywania wręcz zadań specjalnych. Pod ciśnieniem 7,5 bara i mocnym strumieniem pary do 150 gr/min, urządzenie w mgnieniu oka wygładza i odświeża Twoje ubrania. Wystarczy jedno pociągniecie by wyprasować nawet lniane spodnie. Nie musisz się męczyć i manewrować żelazkiem bez końca. Na trudne zagniecenia masz tajną broń – ekstra wyrzut pary do 500 gram. Do pracy ogotowy jest w 2min.

Philips GC9650-80 generator pary

Ile razy zdarzyło Ci się przypalić bluzkę, bo nie przestawiłaś temperatury? Z tym modelem takie przypadki Ci nie grożą. OptimalTemp sam zadba o właściwą temperaturę, dobierając odpowiednią wysokość do jeansów i odpowiednio niską do kaszmiru czy jedwabiu. Generator pary Philips GC9650/80 jest gotowy do pracy zarówno w poziomie, jak i w pionie. Potrzebujesz przeprasować marynarkę? Zostaw ją na wieszaku i włącz żelazko – za kilka minut będziesz gotowy, a efekt prasowania będzie jak z pralni chemicznej.

Philips GC9650-80 stacja pary kabel zwijany

GC9650/80 posiada również wyspecjalizowaną, solidną i odporną na zarysowania stopę T-ionic Glide. Będziesz w pełni zadowolona z jej działania – bez przywierania, z dostarczeniem pary nawet w trudno dostępne miejsca i wyjątkowo dobrym ślizgiem. Nawet jeśli przypadkiem przejedziesz po guzikach – stopa wciąż będzie idealnie gładka i gotowa do wykonywania zadań specjalnych. Funkcja samoczyszczenia pomoże dbać o jej czystość.

Ponad dwie godziny prasowania bez konieczności dolewania wody? Tak! Zagwarantuje Ci to pojemny zbiornik – aż 1,8 litra. I nie obawiaj się, że przez to stopa będzie ciężka i trudna w manewrowaniu. Zbiornik zintegrowany jest ze stacją – nie obciąża stopy i wystarczy go wyjąć, by wygodnie napełnić wodę. W komfortowy sposób usuniesz też kamień. Jego nadmiar zbiera się w specjalnym zbiorniku – Twoja praca ograniczy się jedynie do jego opróżnienia. Zyskasz pewność, że produkt będzie funkcjonował bez zarzutu przez wiele lat.

Urządzenie GC9650/80 jest wygodne i łatwe w obsłudze. Posiada też tryb eko, dzięki czemu jest przyjazne dla domowego budżetu. Łatwo i bezpiecznie przeniesiesz je w inne miejsce – zadba o to specjalna blokada. Nie zastanawiaj się też jadąc na urlop czy na pewno odłączyłaś generator pary. Nawet jeśli nie odłączyłaś, po kilku minutach i tak odetnie przepływ prądu i przestanie działać.

Specyfikacja: Philips GC9650/80 PerfectCare Elite

Marka:

Philips

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

7.5 bar

Para podstawowa:

150 g/min

Para dodatkowa:

500 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

08710103726142