- 15%

1 299,00  1 099,00 

Generator pary Philips PerfectCare Elite GC9642/60

Poczuj niesamowitą siłę pary, która ułatwi prasowanie plisowanej spódniczki, wełnianej marynarki czy ciężkich zasłon. Zwykłe żelazko sobie z tym nie radziło? Generator pary philips GC9642/60 pod ciśnieniem 7,2 Bara i ciągłym strumieniem pary 145g/min, zapewni Twoim ubraniom nienaganny wygląd bez większego wysiłku i w szybkim czasie. Prasowanie w pionie albo usuwanie opornych zagnieceń ułatwisz sobie, stosując ekstra wyrzut pary do 490 gram.

Philips GC9642-60 stacja pary prasowanie

Szybsze i bardziej komfortowe prasowanie zapewni Ci również nowoczesna technologia OptimalTemp. Nie musisz regulować temperatury, ani czekać na jej obniżenie, jeśli po jeansach chcesz wyprasować jedwabną bluzeczkę. Bez przypaleń, przywierań i konieczności przestawiania temperatury – prasowanie jest nie tylko szybsze, ale i bardziej komfortowe. Mocny wyrzut pary ogrzewa i nawilża tkaniny, a przy okazji eliminuje szkodliwe bakterie.

Philips GC9642-60 stacja pary

Ergonomiczna stopa w GC9642/60 radzi sobie z każdym rodzajem tkaniny. Wystarczająca ilość otworów parowych, pozwala perfekcyjnie wyprasować każdy rodzaj tkaniny. Odpowiedni ślizg stopy i wysoka odporność na zabrudzenia dodatkowo w 100 procentach eliminuje przywieranie do ubrań bądź ich przypalenie . Wszystko dzięki unikalnemu połączeniu stali szlachetnej z warstwą tlenku tytanu. Stopa jest delikatna dla ubrań i jednocześnie trwała w użytkowaniu.

Duży odłączany zbiornik na wodę – to niekwestionowany atut tego urządzenia. Pojemnik zintegrowany jest ze stacją, przez co nie obciąża żelazka i sprawia, że nawet w pionie jest lekkie i kompaktowe. Również wodę uzupełnisz w prosty sposób – wyjmij pojemnik i nalej wodę prosto z kranu. Nie martw się szkodliwym kamieniem. Nad niezawodnością i czystością generatora czuwa Easy De – Calc – kamień zbiera się w specjalnym zbiorniku – opróżnij go i ciesz się profesjonalizmem urządzenia.

Inteligentne rozwiązania w modelu Philips GC9642/60zapewniają komfort również po skończonej pracy. Na czas przenoszenia możesz skorzystać z bezpiecznej blokady, chroniącej żelazko przed upadkiem czy Ciebie przed poparzeniem się. Pomysłowe schowki zapobiegną plątaniu się kabli i przewodów, a automatyczne wyłączanie pozwala unikać przykrych niespodzianek i oszczędzać na prądzie.

Specyfikacja: Philips GC9642/60 PerfectCare Elite

Marka:

Philips

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

7.2 bar

Para podstawowa:

145 g/min

Para dodatkowa:

490 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

08710103726135