Philips GC9620/20 PerfectCare Elite

8.2

Expert ScoreCzytaj opinie

999,99 

Generator pary Philips PerfectCare Elite GC9620/20

Generator pary Philips GC9620/20 PerfectCare Elite wytwarza mocny strumień pary, co umożliwia szybsze i skuteczniejsze prasowanie tradycyjne żelazko parowe. Ciągły strumień pary wynosi 130 g/min, a dodatkowy wyrzut pary 450 g/min. Para wyrzucana jest pod ciśnieniem 6,5 bara. Moc wynosi 2400 W. Dzięki takim parametrom stacja pary szybko usunie zagniecenia z którymi nie poradzi sobie tradycyjne żelazko parowe.

Stacja pary Philips GC9620-20 PerfectCare

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w stacji pary Philips GC9620/20 znacznie ułatwiają i przyspieszają prasowanie. Technologia OptimalTemp umożliwia prasowanie wszystkich rodzajów tkanin na jednym poziomie temperatury, bez jej zmieniania. Dzięki temu nie trzeba sortować ubrań ani czekać na zmianę temperatury stopy aby nie zniszczyć ubrań. Bez ryzyka przypalenia można prasować najpierw gruby jeans lub bawełnę, a po chwili delikatny jedwab.

Generator pary Philips GC9620-20

Stopa Philips GC9620/20 wykonana jest w technologii T-ionic Glide. Podstawa wykonana jest ze stali szlachetnej, co gwarantuje że jest lekka, a jednocześnie bardzo wytrzymała i odporna na zarysowania. Powłoka z tlenku tytanu powoduje że bardzo dobrze sunie po powierzchni ubrań. Stopa ma sporo otworów parowych dzięki czemu równomiernie rozprowadza parę po tkaninach. Praktyczna jest też funkcja samoczyszczenia, która pomaga zachować stopę generatora w czystości.

Zbiornik na wodę o pojemności 1,8 l wystarcza na 2 godziny prasowania bez przerwy. Gdy jednak woda się skończy, zbiornik można w każdej chwili łatwo wyjąć i szybko uzupełnić. Nie trzeba odłączać ani przenosić całego urządzenia pod kran. Innowacyjny system wychwytywania kamienia Easy De-Calc Plus umożliwia stosowanie wody z kranu. Kamień gromadzony jest w specjalnym zbiorniku, a gdy ten jest pełny to sygnał dźwiękowy i migająca dioda poinformują o konieczności jego opróżnienia.

Funkcja Auto OFF samoczynnie wyłącza urządzenie po kilku minutach gdy nie jest ono używane. Nagrzaną stopę można także bez obaw zostawić na ubraniu lub desce do prasowania. Zadne ubranie nie zostanie przypalone. Model Philips GC9620/20 umożliwia także prasowanie tkanin delikatnych w trybie ECO. W trybie tym generator pobiera mniej energii elektrycznej i generuje mniej pary, ale dla tkanin cienkich i delikatnych skuteczność prasowania nie zmieni to skuteczności prasowania.

Specyfikacja: Philips GC9620/20 PerfectCare Elite

Marka:

Philips

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

6.5 bar

Para podstawowa:

130 g/min

Para dodatkowa:

450 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

08710103725992