Philips GC9405/80 PerfectCare Aqua Pro

7.2

Expert ScoreCzytaj opinie

699,99 

Generator pary Philips PerfectCare Aqua Pro GC9405/80

Męczy Cię wielogodzinne stanie przy desce do prasowania? Wypróbuj innowacyjne i niezwykle pragmatyczne sposoby na skuteczne i efektywne prasowanie. Generator pary Philips GC9405/80 o mocy 2100W, ciśnieniu do 6,7 bara, z ciągłym strumieniem pary do 120 gr/min oraz dodatkowym mocnym wyrzutem pary do 450 gram, jest dowodem na to, że prasowanie może być skutecznym, przyjemnym i lekkim zajęciem.

Philips GC9405

To niemożliwe by domowym sposobem idealnie odprasować koszule czy wieczorową sukienkę? Możliwe jeśli masz sprzęt który prasuje pionowo, a opcja dopasowania temperatury pozwoli wyprasować Ci każdy materiał, bez ryzyka przypalenia i przywierania. Brak konieczności regulacji temperatury ma jeszcze jedną zaletę – nie musisz segregować prania, a po jeansach możesz prasować lniane spodnie czy bluzkę z jedwabiu.

Philips GC9405 generator pary

Postaw na stację pary Philips GC9405/80, której stopa jest odporna na uszkodzenia i niezwykle gładka – T-ionicGlide. Wszystko za sprawą mistrzowskiego połączenia stali szlachetnej i warstwy tlenku tytanu. Ergonomiczny kształt, idealne rozlokowanie otworów parowych, niezwykle dobry ślizg stopy sprawia, że generator pary jest wydajny, szybki i niezawodny za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.

Philips GC9405/80 posiada sporo inteligentnych rozwiązań, również jeśli chodzi o system antykamienny. Nie musisz tracić czasu na czyszczenie stopy generatora pary, a jednocześnie masz pewność, że będzie funkcjonować nawet przez kolejnych 10 lat. To System Easy De – Calc ułatwi Ci to zadanie. Kamień będzie się zbierać w osobnym pojemniku – wystarczy, że go jedynie opróżnisz w odpowiednim momencie po sygnale dźwiękowym.

Twój sprzęt do prasowania musi być również intuitywny – powinien odłączyć się, kiedy przestaniesz prasować albo zapomnisz odłączyć go z prądu. Powinien mieć blokadę która umożliwi Ci przeniesienie sprzętu do szafki, pawlacza czy w inne miejsce – bez ryzyka uszkodzenia czy przypalenia się jeszcze gorącą stopą. Powinien mieć filtry wyciszające, by odgłos pary nie przeszkadzał Ci w oglądaniu filmu, bądź nie budził dzieci. I to wszystko ma właśnie Philips GC9405/80 PerfectCare Aqua Pro.

Specyfikacja: Philips GC9405/80 PerfectCare Aqua Pro

Marka:

Philips

Moc:

2100 W

Ciśnienie:

6.7 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

450 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

08710103788737