Philips GC9324/20 PerfectCare Aqua Pro

7.7

Expert ScoreCzytaj opinie

Generator pary Philips PerfectCare Aqua Pro GC9324/20

Generator pary Philips GC9324/20 przyda się w Twoim domu, jeśli na prasowanie poświęcasz bardzo dużo czasu i szukasz sposobu, by ułatwić i usprawnić sobie to zadanie. Emitowanie pary następuje pod wysokim ciśnieniem – 6,5 bara. Na koszule, garnitury, czy zasłony masz coś ekstra – silny, dodatkowy wyrzut pary – do 440 gram na minutę. Wyprasujesz nawet oporny len albo jeans. Wszystko szybciej, lżej i bardziej komfortowo.

Philips GC9324-20 generator pary

Stacja pary Philips GC9324/20 jest po każdym względem innowacyjna – prasuje w pionie, podczas prasowania zabija do 99% szkodliwych bakterii i wyręcza Cię z konieczności ustawienia temperatury. Nieważne czy prasujesz jedwab czy jeans – generator dostosuje się, uważając by nie przypalić i nie przywierać stopą do tkanin. OptimalTEMP to świetna funkcja – zwłaszcza, jeśli podczas prasowania, rozmawiasz z przyjaciółką, oglądasz film, czy pomagasz dzieciom w zadaniach domowych – nawet jeśli się zapomnisz i tak niczego nie przypalisz.

Philips GC9324-20 stacja pary prasowanie

Stopa T-ionic Glide to Twój najlepszy sprzymierzeniec w prasowaniu. Stopa wykonana jest ze stali szlachetnej, odpornej na uszkodzenia i zarysowania. Rewelacyjny ślizg zapewnia jej warstwa tlenku tytanu. Stopa ma ergonomiczną, śliską i idealnie gładką formę. Błyskawicznie rozprowadza parę poprzez otwory rozmieszczone na całości stopy, dzięki czemu prasujesz jeszcze szybciej i jeszcze skuteczniej.

Duży zbiornik na wodę w GC9324/20 jest bardzo trafnym rozwiązaniem. Nie obciąża stopy i zapewni Ci nawet trzy godziny prasowania. 2,5 litrowy pojemnik uzupełnisz zwykłą wodą z kranu. Z kolei system Easy De – Calc gwarantuje niezawodność urządzenia nawet po wielu latach użytkowania. Nie musisz się obawiać bowiem że kamień zniszczy generator bądź uszkodzi system dostarczania pary. Kamień zbiera się w osobnym zbiorniku, a generator sam informuje o tym, kiedy należy go opróżnić.

Philips GC9324/20 wyposażony jest w szereg nowoczesnych funkcji. System bezpieczeństwa – perfekcyjne zabezpieczenie w chwili przenoszenia i automatyczne wyłączanie jeśli nie korzystasz przez jakiś czas z urządzenia. Do tego obrotowy kabel który może być owinięty wokół podstawy bazowej, aby się nie plątał. Taki generator pary nie tylko ułatwia prasowanie, ale jest niezwykle wygodny w eksploatacji.

Specyfikacja: Philips GC9324/20 PerfectCare Aqua Pro

Marka:

Philips

Moc:

2100 W

Ciśnienie:

6.5 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

440 g/min

Pojemność zbiornika:

2.5 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8710103794370