Philips GC9315/30 PerfectCare Aqua Pro

7.6

Expert ScoreCzytaj opinie

Generator pary Philips PerfectCare Aqua Pro GC9315/30

Potrzebujesz tylko dwóch minut, by stacja pary Philips GC9315/30 zaczęła działać cuda podczas prasowania. Dwa razy szybciej, dwa razy wydajniej i dwa razy lepiej niż tradycyjne żelazko. Wszystko dzięki odpowiedniemu ciśnieniu – 6,5 bara i ciągłemu strumieniowi pary – do 120 gr/min. Bez wysiłku, przemęczenia, za to z efektami które wcześniej podziwiałaś jedynie odnosząc ubrania do pralni chemicznej. Philips GC9315/30 stawia na nowoczesność i funkcjonalność. Dlatego nawet rozgrzane żelazko możesz zostawić na desce bez ryzyka przypalenia.

Philips GC9315-30 generator pary

Generator pary Philips GC9315/30 jest Twoim sprzymierzeńcem w różnych sytuacjach. Kiedy potrzebujesz odświeżyć wieczorową sukienkę – wyprasujesz ją ekspresowo, również w pionie. Nie musisz gotować prania, by mieć pewność, że ubrania są bezpieczne i pozbawione zarazków – generator pary usuwa do 99,99% bakterii. Oprócz tego docenisz opcję OptimalTemp – żadnego pokrętła do regulacji temperatury. Teraz nie musisz się zastanawiać, ile stopni potrzebuje jedwab, a ile jeans. Stacja pary sama się dopasuje i zapewni Ci bezpieczne prasowanie bez przypaleń i nabłyszczeń.

Philips GC9315-30 stacja pary stopa

Pięć gwiazdek – to najlepsza ocena stopy generatora pary zarówno jeśli chodzi o wytrzymałość, jak i ślizg. T–Ionic Glide to wdrożenie nowoczesnych rozwiązań – warstwa tlenku tytanu połączona ze stalą szlachetną, ułatwia i przyspiesza prasowanie. Również wyprofilowana forma stopy, jak i rozmieszczenie otworów parowych na całej powierzchni stopy zapewnia świetne rezultaty – to najlepsza broń na zagniecenia i niesforne kołnierze koszul.

2,5 litra wody – tak pojemny zbiornik zapewnia nie tylko 3 godziny ciągłej pracy, ale również możliwość swobodnego korzystania z silniejszego wyrzutu pary. Również napełnienie zbiornika jest niezmiernie łatwe – wyjmij go ze stacji i pod kranem uzupełnij brak wody. Specjalna dioda powiadomi Cię nie tylko o tym, kiedy trzeba uzupełnić pojemnik, ale również kiedy należy generator pary odkamienić. Sprzęt wyczyścisz szybko i bezproblemowo – wystarczy, że otworzysz specjalny zbiornik i wylejesz wodę z nagromadzonym kamieniem. Gotowe!

Specyfikacja: Philips GC9315/30 PerfectCare Aqua Pro

Marka:

Philips

Moc:

2100 W

Ciśnienie:

6.5 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

420 g/min

Pojemność zbiornika:

2.5 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

08710103790648