Philips GC8942/20 PerfectCare Expert Plus

7.5

Expert ScoreCzytaj opinie

799,99 

Generator pary Philips PerfectCare Expert Plus GC8942/20

Lubisz praktyczne rozwiązania, które oszczędzają Twój czas i pozwalają Ci w prosty sposób wykonywać domowe obowiązki? Pokochasz więc generator pary GC8942/20 od Philips. Dzięki ciśnieniu 7,5 bara możesz być pewna, że każdą tkaninę wyprasujesz w ekspresowym tempie i będzie ona bez najmniejszych zagnieceń. Urządzenie odznacza się pod tym względem bardzo dobrymi parametrami technicznymi – ma 120 g/min ciągłego strumienia pary i 480 gram silnego uderzenia by radzić sobie z koszulami, spodniami na kant czy jeansami.

Philips GC8942-20 Perfect Care Expert Plus stacja pary

Stacja pary GC8942/20 zapewnia Ci mozliwość prasowania w pionie i pozbycie się do 99% wszystkich bakterii oraz automatyczne dopasowanie temperatury – czyli technologię OptimalTEMP. Możesz więc prasować kaszmirowy sweterek zaraz po jeansach, bez ryzyka przypalenia czy potrzeby przestawienia temperatury. OptimalTemp ma jeszcze jedną ważną zaletę: zapobiega wyświeceniu materiału i nawet jeśli zostawisz generator na desce czy bezpośrednio na tkaninie – i tak się nie przypali.

Philips GC8942-20 Perfect Care Expert Plus

Stal szlachetna i tytanowa powłoka – taki duet bez dwóch zdań docenisz podczas każdego prasowania. Stopa SteamGlide Advanced wyjątkowo dobrze ślizga się po każdym materiale – to najlepsza stopa marki Philips. Ma dużą ilość otworów parowych również na czubku stopy aby wtłoczyć ją też w wąskie elementy garderoby. SteamGlide jest odporna na wszelkiego typu przypadkowe zarysowania jeżeli przejedziesz nią po zamku błyskawicznym czy guzikach.

W modelu Philips GC8942/20 pojemnik na wodę znajduje się przy stacji bazowej. Dzięki temu jest on pojemny – 1,8l, a stopa lekka i zwinna. Z takim pojemnikiem możesz prasować bardzo długo bez żadnych przerw na dolanie wody. Możesz spokojnie stosować wodę z kranu i nie musisz się bać że kamień uszkodzi sprzęt albo zakłóci wydostawanie się pary. Specjalny system Easy De – Calc czuwa by kamień był wychwytywany i przetrzymywany w specjalnym pojemniku. Sygnał dźwiękowy i migająca dioda poinformują Cię kiedy masz go opróżnić.

Philips GC8942/20 PerfectCare Expert Plus pracując w trybie ECO jest bardzo oszczędny – zużywa mniej prądu i wody. Łatwo go przeniesiesz bez ryzyka poparzenia się gorącą stopą czy uszkodzenia części z pojemnikiem na wodę. Nawet jeśli zostawisz generator pary bez nadzoru – automatycznie się wyłączy po chwili bezruchu stopy. Kabel wygodnie owiniesz wokół stacji, aby się nie plątał.

Specyfikacja: Philips GC8942/20 PerfectCare Expert Plus

Marka:

Philips

Produkt:

Generator pary

Moc:

2100 W

Ciśnienie:

7.5 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

480 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

EAN (GTIN):

08710103886433