469,99 

Parownica Philips GC810/20

Marzysz o szybkim i wygodnym wygładzaniu ubrań bez uciążliwego rozkładania deski do prasowania? Parownica Philips GC810/20 Series 8000 może być odpowiedzią na Twoje potrzeby. Urządzenie gotowe do użycia już w 60 sekund, a więc szybko przygotujesz je do pracy, nawet bardzo Ci zależy na czasie. Odpowiada za to moc w wysokości 1600 Watt. Znaczny strumień pary, bo do 32 g/min, zapewnia szybkie efekty prasowania na każdej tkaninie. Podgrzewana płytka parowa posiada technologię OptimalTEMP, a więc jedno optymalne ustawienie temperatury, bezpieczne dla wszystkich tkanin – od satyny po kaszmir.

Philips GC810-20 nakładka

Oprócz wpływania na włókna, zwiększona temperatura zapobiega skraplaniu się pary wodnej, gdy płytkę będziesz trzymać dłużej w jednym miejscu. Dzięki zakrzywionej głowicy możesz prasować wygodnie w pionie jak i w poziomie. Zbiornik na wodę ma 230 ml pojemności. Przekłada się to na nieprzerwane prasowanie przez około 12 minut lub średnio 5 ubrań. Całkowicie też wystarczy na szybkie odświeżenie i poprawki tuż przed wyjściem z domu. Parownica do ubrań Philips GC810/20 jest jednym z niewielu steamerów ręcznych, w których zastosowano system odkamieniania. To dodatkowy plus i zapewnienie wydajności przed długie lata, nawet mimo używania twardej wody kranowej. Gorąca para eliminuje do 99,9% bakterii. Dzięki temu pozbędziesz się zapachów z odzieży i mebli tapicerowanych. Przy okazji wyeliminujesz znaczną część bakterii, wirusów i grzybów które są szkodliwe dla zdrowia. Ma to kluczowe znaczenie gdy jesteś alergikiem lub posiadasz małe dziecko. Podkładka StyleMat do dołączona do zestawu mata, która odbijając parę kieruje ją ponownie do włókien tkanin przyspiesza ich rozprostowywanie.

Philips GC810-20 filtr antywapienny

Parownica Philips GC810/20 Series 8000 to świetne uzupełnienie żelazka. Dwu stopniowa regulacji sprawia, że urządzenie jest przydatne przy szybkim odświeżaniu i nadawaniu puszystości ubraniom które już były prasowane, ale zbyt długo wisiały w szafie lub nabrały delikatnych zagnieceń. Będzie też świetną pomocą przy wygładzaniu ubrań, których nie da się optymalnie rozłożyć na desce – np. spódnicy z falbankami lub sukience z cekinami.

Specyfikacja: Philips GC810/20 Series 8000

Marka:

Philips

Moc:

1600 W

Para podstawowa:

32 g/min

Pojemność zbiornika:

230 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

8710103923879