619,00 

Generator pary Philips PerfectCare Expert Plus GC7933/30

Generator pary Philips GC7933/30 PerfectCare Expert Plus warto kupić, jeśli zależy Ci na szybkim, ale i efektywnym prasowaniu. Masz duży stos koszul, podkoszulek i prześcieradeł do prasowania? Ta stacja pary zapewni Ci bardzo dużą moc pary – 120g/min w trybie ciągłym oraz 450g/min jako dodatkowy wyrzut, a to wszystko pod mocnym ciśnieniem – 6,5 bar. Prasowanie przestanie być żmudnym, uciążliwym obowiązkiem. Wyprasujesz szybko nawet bardzo oporne tkaniny i to bez najmniejszego zagniecenia.

Philips GC7933-30 generator pary prasowanie

Stacja pary Philips GC7933/30 sama dobiera wysokość temperatury. Niemożliwe? Oczywiście, że możliwe. W tym generatorze nie znajdziesz pokrętła temperatury, ponieważ zastosowana technologia OptimalTemp nie tylko dopasuje temperaturę do każdego rodzaju tkaniny ale również zadba, by obyło się bez kłopotliwych przypaleń. Nie musisz segregować prania, czy czekać, aż temperatura się obniży, by po jeansach wyprasować jedwabną bluzkę. OptimalTemp sam o to zadba, zapewniając Ci komfort i bezpieczeństwo pod każdym względem.

Philips GC7933-30 generator pary stopa zelazka

Stopa w Philips GC7933/30 to bardzo dobre rozwiązanie – SteamGlide Plus. Tytanowa powłoka idealnie ślizga się po każdym materiale, a do tego nie przylega, nie chwyta i łatwo się czyści. Nawet w kontakcie z ostrymi przedmiotami, stopa nie rysuje się i nie niszczy. Philips zadbał też o właściwą ilość otworów parowych. Dzięki temu para będzie równomiernie rozprowadzona po materiale, gwarantując Ci idealne efekty na całej jego powierzchni.

Wygodny w użyciu i pojemny zbiornik na wodę to również spory atut tego urządzenia – ma pojemność 1,5l. Napełnisz go wodą z kranu, nawet podczas prasowania. Przezroczysty kolor pojemnika ułatwi Ci też kontrolowanie stanu wody. Nie musisz się też martwić o szkodliwe działanie kamienia. System antykamienny Smart Calc Clean przypomni o konieczności czyszczenia i pozwoli Ci utrzymać generator przez wiele lat w nienagannym stanie.

GC7933/30 zapewnia bezpieczeństwo nawet kiedy nie prasujesz, dlatego posiada funkcję automatycznego wyłączenia, kiedy przestajesz prasować. Philips dba o środowisko naturalne – stacja pary jest oszczędna w zużyciu energii. Blokada na czas przenoszenia zadba o Twój komfort i łatwość przenoszenia urządzenia. Możliwość owinięcia przewodu na parę wokół stacji bazowej generatora sprawia że przewód się nie plącze.

Specyfikacja: Philips GC7933/30 PerfectCare Expert Plus

Marka:

Philips

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

6.5 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

450 g/min

Pojemność zbiornika:

1.5 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

08710103893042