Philips GC7920/20 PerfectCare Compact Plus

6.8

Expert ScoreCzytaj opinie

549,00 

Generator pary Philips PerfectCare Compact Plus GC7920/20

Z generatorem pary Philips GC7920/20 PerfectCare Compact Plus prasowanie zakończysz nawet pół godziny wcześniej i to bez większego wysiłku czy zmęczenia. To wszystko dzięki odpowiedniemu ciśnieniu – do 6,5 bara i mocy pary, która w trybie ciągłym wynosi 120g/min, a przy dodatkowym wyrzucie wynosi aż 430 gram. Moc stacji pary to 2400Watt i nagrzewa się by rozpocząć pracę w ciągu zaledwie 2 min!

Philips GC7920-20 generator pary perfectcare

Stacja pary GC7920/20 umożliwia jednocześnie oglądać film i prasować. Nie musisz zwracać uwagi na temperaturę – opcja OptimalTemp czuwa nie tylko, by dobrać odpowiedni poziom temperatury do prasowanej tkaniny, ale również by nigdy jej nie przypalić. Nawet jeśli zostawisz stopę na tkaninie – nic się nie stanie! Docenisz również możliwość prasowania tkanin w pionie. Ekspresowo wyprasujesz sukienkę przed balem czy zawieszone już ciężkie zasłony w oknach.

Philips GC7920-20 stacja pary perfectcare

Marka Philips wie co jeszcze Ci się przyda podczas prasowania. Stopa SteamGlide ma wiele otworów parowych – dzięki czemu równomiernie rozprowadzisz parę po tkaninie i wyprasujesz ją bez najmniejszych zagnieceń. Nie ma tkaniny, po której ta stopa się nie będzie ślizgać i nie ma tkaniny, którą mogłaby przypalić. Będziesz zadowolona również, kiedy odkryjesz, jak łatwo wyczyścisz stopę i jak zadbasz o jej nienaganny, bezawaryjny stan.

GC7920/20 łatwo odkamienisz, a jeszcze łatwiej napełnisz wodą. Duży, odłączany zbiornik o pojemności 1,5 litra możesz napełnić wodą prosto z kranu. Jeden pojemnik zapewni Ci około półtorej godziny prasowania i raczej nie potrzebujesz więcej na jeden raz. Kiedy w urządzeniu pojawi się kamień, system sam powiadomi Cię o konieczności jego usunięcia. Zrobisz to bardzo szybko i sprawnie za pomocą dołączonego zbiornika – bez generowania kosztów na wymianę wkładu.

Model Philips GC7920/20 naszpikowany jest nowoczesnymi udogodnieniami – zapominasz wyłączyć urządzenie z gniazdka? Nie szkodzi, ten generator wyłączy się automatycznie. Potrzebujesz przenieść generator pary, zanim wystygnie stopa? Nie martw się, że się poparzysz – uchroni Cię przed tym specjalna blokada. Łatwość obsługi i sprawią, że ten generator będzie Twoim najlepszym przyjacielem podczas prasowania.

Specyfikacja: Philips GC7920/20 PerfectCare Compact Plus

Marka:

Philips

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

6.5 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

430 g/min

Pojemność zbiornika:

1.5 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

08710103892984